MojAndroid

Služba HOPIN sa v súčasnosti teší veľkej popularite. Ako prvá služba svojho druhu na Slovensku si získala v priebehu rokov veľkú dôveru u zákazníkov. V súčasnosti pritom rastie skutočne veľmi rýchlo, a to aj vďaka prieniku na zahraničné trhy. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je služba HOPIN populárna.

Náš tip
HOPIN bodoval v ankete 4ka Android Code 2016 v kategórii Doprava, oslávil 3. narodeniny

Pred jazdou

Výhody služby HOPIN začínajú ešte pred tým, ako sadnete do auta. Týka sa to jednoduchého objednávania taxíku, ako aj istoty, že pre vás príde overený šofér. Dopredu viete, aké auto po vás príde a dokonca aj odhad toho, koľko zaplatíte.

Objednávanie

Vďaka HOPIN TAXI už od novembra 2012 nemusíte volať na dispečing, čakať na operátorku a počúvať ako hľadá cez vysielačku taxík. Všetko vyrieši aplikácia, dispečing netreba.

Náš tip
HOPIN pre pokročilých – tipy a triky v aplikácii

Taxík si objednáte veľmi rýchlo – len na 3 kliky. Stiahnite si aplikáciu, zadajte kde vás taxík vyzdvihne a hotovo. Taxík si viete objednať cez HOPIN TAXI v Bratislave, Košiciach, Prahe, Ostrave, v Ľubľane a Kyjeve.

Aplikácia je dostupná hneď v niekoľkých jazykoch. Pre cudzincov je výberné, že s vodičom nepotrebujú komunikovať. Jednoducho zadajú do aplikácie odkiaľ kam chcú ísť a hotovo. Ak nepoznáte mesto a neviete adresu, aplikácia vás nájde cez GPS a objednáte si taxík bez toho, aby ste museli adresu zadať.

Odhad cestovného ešte pred jazdou

S HOPIN TAXI máte cenu pod palcom. Nastavte si v aplikácii maximálnu cenu za kilometer a drahší taxík vám nepríde.

Aplikácia si pamätá cenník každého jedného HOPIN taxikára. Ak zadáte pri objednávke štart aj cieľ, aplikácia vám hneď vypočíta odhad ceny. Ak s cenou súhlasíte, jednoducho objednávku potvrďte.

Ceny HOPIN taxikárov sú fixne dané v taxametri, ktorý majú v aute a zároveň v HOPIN TAXI aplikácii. Taxameter je jednou z podmienok taxikárskej koncesie. Presnú cenu za jazdu vyčísli taxameter a aplikácia ju skontroluje.

Náš tip
Rekordy HOPIN: Najviac jázd, najaktívnejší šofér, najdlhšia jazda a iné

S HOPIN TAXI sa vždy odveziete za rovnakú cenu, nedvíhame ceny na základe dopytu ako nám to vyhovuje.

Profesionálni vodiči a nie Janko z ulice

Cez aplikáciu HOPIN TAXI vás odvezie len taxikár s platnou taxi koncesiou. Taxík, na ktorom vás odvezie je zapísaný v koncesii a kontrolovaný. HOPIN vodiči spĺňajú všetky legislatívne požiadavky súvisiace s podnikaním v preprave osôb. Majú požadované poistenia, psychotesty a servisné kontroly auta.

Presne viete kedy pre vás príde taxík

Chcete si objednať taxík, ale ešte máte meeting? Aplikácia HOPIN TAXI je pohodlné riešenie bez telefonovania. Pohodlne si objednajte taxík cez aplikáciu.

S taxikárom viete rýchlo komunikovať cez správy v aplikácii. Meškáte ale už ste na ceste, tak nech na vás ešte 2 minúty počká? Napíšte mu rýchlu správu.

Vonku prší a vám sa nechce stepovať na ulici? Sledujte v reálnom čase na mape ako sa k vám taxík blíži. Vidíte ako je ďaleko a o koľko minút je na mieste.

Presne viete kto po vás príde

HOPIN TAXI vodiči sú len taxikári s platnou taxikárskou koncesiou, ktorí spĺňajú všetky legislatívne podmienky.

Hneď po objednaní vás aplikácia informuje kto po vás ide – viete krstné meno taxikára, ŠPZ a model auta. Dokonca vidíte aj fotku auta. Takto sa na ulici nájdete okamžite.

Boli ste s taxikárom spokojní? Pridajte si ho medzi Obľúbených a vaše objednávky dostane skôr ako iní vodiči. Takto si časom vytvoríte svoju “obľúbenú” flotilu taxikárov a máte istotu spokojnosti.

Ďalšie dôležité informácie, ktoré vidíte v aplikácii o svojom taxikárovi sú hodnotenie od zákazníkov a cenník. Po každej jazde vás aplikácia vyzve ohodnotiť taxikára. Boli ste spokojní? Dajte mu 5 hviezdičiek. Neboli ste spokojní, dajte mu zlé hodnotenie a už sa s ním nikdy neodveziete.

Priemerné hodnotenie vodičov je 4,8 z 5 hviezdičiek. Tím HOPINU vám ochotne pomôže s čímkoľvek. Napíšte nám ak ste niečo zabudli v taxíku, ak ste neboli spokojní s cenou, trasou alebo vodičom alebo len jednoducho potrebujete poradiť.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

13.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+