MojAndroid

Slovenská služba HOPIN získala v ankete 4ka Android Code 2016 v kategórii Doprava vynikajúce 3. miesto. Tento úspech iba podčiarkol skvelé obdobie, ktoré táto služba zažíva.

Najlepšie slovenské aplikácie za rok 2016

Anketa 4ka Android Code 2016 sa tento rok tešila veľkej obľube. Zmenili sme spôsob hlasovania a o najlepších slovenských aplikáciách ste rozhodovali vy, naši čitatelia. A hlasovanie ste brali naozaj vážne – medziročne sme zaznamenali 315-percentný nárast hlasov, čo v celkovom meradle predstavovalo 10 740 hlasujúcich! Hlasovanie prebiehalo v kategóriách TV aplikácie, Spravodajské aplikácie, Nakupovanie a predaj, Doprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Aplikácia HOPIN TAXI úradovala, pochopiteľne, v kategórii Doprava.

HOPIN TAXI – 3. miesto v kategórii Doprava

Kategória Doprava je jednou z tých kategórií, kde sa slovenským aplikáciám celkovo veľmi darí. Za všetko hovoria úspechy navigácie Sygic, ktorá patrí medzi najpoužívanejšie po celom svete. Služba HOPIN Taxi ale patrí určite medzi najdynamickejšie v tejto kategórii.

Dynamický rast počtu objednávok aj používateľov

HOPIN má za sebou skutočne úspešný rok. K 30. septembru minulého roku zaznamenala služba vynikajúci medziročný nárast objednávok na úrovni 40% a až 2-násobok počtu aktívnych používateľov. Za tieto úspechy vďačí neúnavnej práci v súčasných mestách, ale aj expanzii do nových oblastí mimo domácej pôdy.

HOPIN vlani prešiel aj na Ukrajinu a do Slovinska, a je tak zrejmé, že služba rastie aj za hranicami Slovenska a Česka. Okrem toho HOPIN usporadúva množstvo špeciálnych akcií, ktoré sa konajú prakticky každý mesiac a niekedy aj častejšie. Od decembra minulého roku nájdete vo vybraných taxíkoch HOPIN taktiež novinku – Wi-Fi zdarma.

V septembri sa tiež konala špeciálna akcia v spolupráci s automobilkou Volkswagen a zákazníci sa mohli odviesť na nových VW up! úplne zadarmo. Na Valentína zasa HOPIN usporiadal súťaž o hodnotné šperky Folie Folie od Moloko.sk. Okrem toho vo vybraných taxíkoch rozdával pasažierom v tento sviatok aj ruže.

Služba HOPIN v tomto období naozaj prekvitá. Pred niekoľkými dňami oslávila svoje tretie narodeniny. Je naozaj výnimočné, že za tak krátky čas sa slovenská služba takto rozrástla. Ak ste službu ešte neskúšali, je najvyšší čas to zmeniť. Stiahnite si preto aplikáciu HOPIN TAXI úplne zadarmo prostredníctvom nášho odkazu nižšie a vyskúšajte jazdu s HOPIN-om aj vy.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikácia HOPIN vyhrala 3. miesto v kategórii Doprava v ankete 4ka Android Code 2016

28.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+