MojAndroid

Služba HOPIN je na našom trhu už nejaký ten rok. Za ten čas sa zo zaujímavej alternatívy pre klasické taxi služby stala samozrejmosť moderného mesta. Na HOPIN si zvykli už aj tí najkonzervatívnejší používatelia, a tak je logické, že v čase fungovania bolo zaznamenaných niekoľko skutočne zaujímavých rekordov. Dopredu upozorňujeme, že tie nemajú s bežným používaním takmer nič spoločné, no sú o to zábavnejšie :-)

Celkový počet najazdených kilometrov

Služba HOPIN neustále rastie. Okrem iného sa dostáva aj do zahraničia. Minulý rok sa služba dostala aj do slovinskej Ľubľany či na Ukrainu. Je preto logické, že počet najazdených kilometrov vodičmi neustále rastie. Dokopy prešli vodiči HOPIN vo všetkých mestách vyše 5,5 milióna kilometrov. To je už skutočne veľká porcia najazdených kilometrov, ktoré hovoria o dôvere používateľov v službu.

HOPIN_Lublana

Najdlhšia objednávka v kilometroch

Išli ste niekedy Hopinom z jedného konca mesta na druhý a rozmýšľali ste, či nepôjde o nejaký rekord v najazdených kilometroch? Alebo ste sa chceli dostať do Bratislavy zo Stupavy či inej priľahlej obce a uvažovali ste nad tým, či po vás vôbec niekto z Hopinu príde? Verte, že áno. Šoféri Hopinu bez problémov zájdu aj do odľahlejších predmestí a nemajú problém vás zobrať ani cez pol Slovenska. O tom svedčí jazda, ktorá začala na Kopčianskej ulici v Bratislave a skončila až v Banskej Bystrici. Na konci jazdy svietil na tachometri údaj 167 kilometrov.

Používateľ s najviac najazdenými kilometrami

Možno používate Hopin niekoľkokrát týždenne a rozmýšľate nad tým, že ste jedným z najaktívnejších zákazníkov. Možné to je, no s najväčšou pravdepodobnosťou nie ste tým najaktívnejším. Jedna anonymná slečna sa v službe registrovala iba v auguste 2015. Za ten čas ale prešla s autami HOPIN už 9 703 kilometrov. To je zhruba 18 kilometrov denne a je veľmi pravdepodobné, že kým si čítate tento článok, prešla s Hopinom ďalšie kilometre.

hopin_mapa

Šofér s najviac najazdenými kilometrami

Aby ale mali podobne aktívni používatelia stále po ruke autá od Hopinu, musí byť zaručená aj ponuka zo strany šoférov. O tú sa starajú desiatky šoférov v každom meste, kde služba funguje. Aj medzi nimi sa ale nájdu rekordéri. Ten absolútne najaktívnejší z nich má na svojom konte už 50 335 prejdených kilometrov, a to berieme do úvahy iba tie kilometre, keď mal v aute zákazníka.

Najčastejšie adresy vyzdvihnutia

Je logické, že najčastejšie sa opakujúce adresy vyzdvihnutia nájdeme v našom hlavnom meste. Ak ste si mysleli, že ľudia si volajú HOPIN najmä v nočných hodinách po odchode z diskotéky, nemýlite sa. Adresou s najviac vyzdvihnutiami je bývalý klub Alizé. Medzi najčastejšie sa opakujúce adresy ale patria aj hodiny pri hoteli Carlton, biznis centrá Karadžičova, Apollo, hlavná vlaková stanica a obchodné centrá Aupark a Eurovea.

HOPIN_Lublana_auto

Priemerné hodnotenie vodiča

Samozrejme, nie každá jazda je dokonalá a nie vždy má šofér najlepší deň. Napriek tomu majú vodiči v Bratislave priemerné hodnotenie 4,93 z 5 bodov. To svedčí o tom, že zákazníci sú so svojimi jazdami veľmi spokojní. Celkový priemer vo všetkých mestách, kde služba pôsobí, je na úrovni 4,83 bodov. To je síce trochu menej, no stále je to vynikajúce hodnotenie a môže vás to utvrdiť v tom, že s Hopinom budete mať istotu pohodlnej jazdy.

Ak by ste sa aj vy chceli podeliť o vaše rekordy so službou HOPIN, podeľte sa s nami a s ostatnými čitateľmi v diskusii pod článkom. Ak ste ešte službu nevyskúšali, možno aj tieto zaujímavé rekordy a míľniky vám pomôžu zmeniť názor. Aplikáciu HOPIN si môžete stiahnuť aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

24.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+