MojAndroid

Na internete je dnes možné nájsť veľké množstvo krásnych fotografií. Je ich až toľko, že sa vám ich ani nechce prezerať, lebo neviete, kde začať. Vie o tom aj Google, ktorý sa rozhodol vyriešiť situáciu po svojom a využiť to na prezentáciu svojej vlastnej sociálnej siete – Google+. Na nej zhromažďuje umelcov a fotografov, ktorí sa rozhodli podeliť so svojimi umeleckými dielami. A tak vznikla aplikácia Tapety, o ktorej sme vám už písali, a najnovšie aj titul Šetrič obrazovkyktorý si môžete stiahnuť na svoj Mac.

desktop-and-android-mock_1-width-1000

Obe aplikácie ponúkajú zadarmo fotografie od fotografov z celého sveta, ktoré môžete využiť ako pozadie na plochu alebo uzamknutú obrazovku (Android) a ako šetrič obrazovky (Mac). Aplikácie sa dajú stiahnuť priamo z webu Googlu a nemusíte za ne nič platiť. Ak ste aj vy fotografom a chceli by ste, aby ľudia videli vaše fotografie na svojich zariadeniach, tak sa môžete pridať do tejto Google+ komunity. Ako sa vám táto novinka od Googlu pozdáva? Zmeníte si hneď pozadie na svojom smartfóne aj počítači? :-)

Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

29.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+