MojAndroid

Google dnes spravil radosť všetkým používateľom Androidu a v obchode Play sprístupnil jednu z ďalších aplikácií. Táto tentokrát neprináša žiadne pokročilé funkcie spojené s hlasovým asistentom Googlu, či e-mailami alebo inými službami, ktoré ponúka. Ide o aplikáciu, ktorá jednoducho ponúka pozadia pre váš smartfón.

Tapety od Googlu je aplikácia pochádzajúca priamo z novo predstavených zariadení Pixel. Pomocou nej sa dá jednoducho zmeniť pozadie, ktoré si môžete vybrať v niektorej z piatich kategórií: Zem, Krajina, Mestá, Život  a Textúry. Samozrejme, v galérii aplikácie nájdete tiež tapety z vášho zariadenia, z alternatívnych launcherov alebo iných aplikácií. Vítanou funkciou je tiež možnosť zmeny pozadia na dennej báze, ktorú Google označuje ako Denná tapeta. Tá, vrátane niektorých ďalších funkcií, by mala ale fungovať iba na zariadeniach s Androidom 7.0 a vyšším.

Aplikácia je dostupná pre všetky smartfóny a tablety s Androidom aspoň vo verzii 4.1, a to úplne zadarmo a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma

20.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+