MojAndroid

Niantic aktualizoval svoju aplikáciu Pokémon Go na novú verziu. Tá prináša režim šetrenia batérie na iOS zariadeniach, ktorý po poslednej aktualizácii zmizol, a vylepšuje šetrenie batérie na Android zariadeniach. To aktivujete tak, že smartfón otočíte displejom dole počas toho, ako kráčate k Pokémonovi. Táto aktualizácia prináša aj nové obrázky lídrov tímov Candela, Blanche a Spark.

Okrem toho si môžete konečne zmeniť vaše trénerské meno, aj keď iba jednorázovo. Okrem toho aktualizácia prináša aj opravu známych chýb a nedostatkov. Zaujímavým je aj nový typ vyhľadávača Pokémonov v okolí (Nearby Pokémons). Ten je síce v tejto aktualizácii zahrnutý, ale pre používateľov je zatiaľ neviditeľný. Niantic ho ukázal iba “časti používateľov okolo San Francisca”, na ktorých testuje, či sa táto novinka ujme. Podľa nás ale vyzerá parádne a Niantic by ju mohol spustiť pre všetkých. Pozrite sa, ako sa po novom budú zobrazovať Pokémony vo vašej blízkosti.


Ako môžete na videu vidieť, Pokémony vo vašej blízkosti sa budú nachádzať pri Pokéstopoch a vy si budete môcť zobraziť ich polohu aj priamo na mape. Ich nájdenie a chytenie tak bude oveľa jednoduchšie ako teraz. Okrem toho sa budú v sekcii Nearby zobrazovať aj Pokémony v tráve, ktoré by ste mohli náhodne nájsť. Ak ste si aplikáciu ešte neaktualizovali, urobte tak pomocou odkazu nižšie. Je možné, že aktualizácia bude u nás dostupná neskôr, tak si na ňu chvíľu počkajte.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
9.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+