MojAndroid

Spoločnosť Philips predstavila dva nové elegantné prírastky do produktovej rodiny Philips Hue. Tie môžu obohatiť aj vaše ambientné osvetlenie. Ide navyše o inteligentné osvetlenie, ktoré tak môžete ovládať na diaľku aj prostredníctvom vášho Android smartfónu.

„Naše najnovšie svietidlá poskytujú používateľom nový spôsob, ako si doma vytvoriť personalizované osvetlenie.Či už ide o nabudenie atmosféry alebo prehĺbenie zážitku zhry, prípadne filmu, naše elegantné svietidlá Philips HuePlay a Philips HueSigne boli navrhnuté tak, aby pretvorili váš obytný priestor,“ – povedal JasperVervoort, vedúci marketingu a produktového manažmentu pre domáce systémy a svietidlá.

Nový level zábavy

Philips Hue Play je kompaktná a veľmi rôznorodá svetelná lišta, ktorú môžete umiestniť  rôznymi spôsobmi a dosiahnuť tak nový zážitok z osvetlenia. Tento nepriamy zdroj svetla môžete umiestniť horizontálne alebo vertikálne vedľa svojho televízneho prijímača, prípadne ako zadné svetlo.  Pokiaľ ho položíte na zem, na knižnicu či poličku, slúži ako ideálne náladové osvetlenie a vďaka svojej konštrukcii vhodne zapadne medzi akúkoľvek zábavnú techniku. K dispozícii bude v bielej a čiernej farbe pre lepšie prispôsobenie do interiéru.

Model Philips Hue Play stačí zapojiť a môžete ho používať. Po pripojení k Philips Hue bridge a aplikácii Philips Hue je možné toto svetlo prispôsobiť a zvoliť si ktorúkoľvek zo 16 miliónov farieb. Vďaka aplikácii Hue Sync (dostupnej aj pre Windows a Mac) prispôsobíte aj tú vašu atmosféru. Svietidlo je totiž možné zosynchronizovať aj s vašim zábavným systémom alebo televízorom.

Inteligentný systém napájania umožňuje rozšíriť systém Philips Hue Play až o tri jednotky pri použití jedinej zásuvky. Tento produkt bol predstavený na hernom veľtrhu Gamescom v Nemecku v stánku Razer 21. augusta 2018. Svietidlo bude dostupné v Európe od polovice októbra s možnosťou predobjednania v určitých krajinách už od 20. augusta. Dodávať sa bude samostatne (69,95 EUR), prípadne v dvojitom balení (129,95 EUR).

Pokryte vaše steny svetlom

Nové svietidlá Philips Hue Signe predstavujú ďalšie rozšírenie portfólia Philips Hue. Nepriame biele a farebné ambientné osvetlenie vám umožňuje pokryť aj vaše steny svetlom. Vďaka veľmi tenkej konštrukcii je ideálne na postavenie vedľa televízneho prijímača. Môžete ním podčiarknuť konkrétny doplnok v miestnosti, prípadne rozjasniť tmavý priestor. Tento produkt môžete zosynchronizovať aj s nejakým ďalším dielom vďaka aplikácii Hue Sync

Svietidlo Philips Hue Signe stačí jednoducho zapojiť do zásuvky a pripojiť k Philips Hue bridge. Toto svietidlo bude v Európe a Severnej Amerike dostupné od septembra, a to ako stolná lampa (169,99 EUR) a stojacia lampa (269,99 EUR).

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Philips Hue rozširuje svoje pôsobenie aj do exteriéru
Náš tip
Philips Lighting sa oficiálne premenoval na Signify
27.8.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+