MojAndroid

Inteligentné osvetlenie Philips Hue, ktoré veľmi príjemným spôsobom rozsvieti vašu domácnosť sa dočkalo “prírastku” do rodiny. Odteraz môžete benefity indoor osvetlenia využívať už aj v záhrade či na terase. Philips Hue na vonkajšie účely je súčasťou už existujúceho ekosystému svietidiel. Poľahky ho teda pridáte do aplikácie. Zariadenie je teda možné ovládať aj cez hlasových asistentov ako Alexa, Siri či Google Asistent.

Náš tip
RECENZIA Philips Hue: Všestranné osvetlenie s nádychom budúcnosti

Novinkami sú produkty ako Hue Calla, ktorý sa postará, aby sa vám rozsvietila príjazdová cesta či chodník pri príchode domov vďaka funkcii Home and Away. Ďalším v portfóliu je Hue Lily, teda bodové osvetlenia, ktoré sa zapnú medzi západom slnka a polnocou a ožiaria dom či záhon kvetov niektorými zo 16 miliónov farieb. Svetlá s bielymi odtieňmi sú zase prudko vhodné ako svietidlá nad vchodové dvere – privítajú návštevu a tiež si posvietia na nepovolané osoby.

Ako je to s cenovou ponukou? Lily balík svetiel obsahuje tri svetlá a príslušenstvo a jeho cena je cca 299 eur, Calla kúpite samostatne za asi 139,99 eur a biele vonkajšie osvetlenie začína na cenovke 69,99 eur.

Používate inteligentné osvetlenie? Je to podľa vás užitočný spotrebič/funkcia? Dajte nám vedieť v komentári.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+