MojAndroid

Spoločnosť Parrot si získala dôveru zákazníkov na poli dronov najmä svojim výborným pomerom cena / výkon. Teraz prináša výrobca novú generáciu s názvom Parrot Bebop 2 Power. Dron prinesie lepšie fotografické výsledky, dlhšiu výdrž na jedno nabitie ako predchodca a tiež farebné vyhotovenie v matnej čiernej.

Vylepšenia vo viacerých smeroch

Náš tip
Parrot Swing a Mambo – nové drony s originálnymi funkciami | VIDEO

Novinka Parrot Bebop 2 Power ponúka vylepšenie v rámci výdrže na jedno nabitie. Pôvodný model Bebop 2 ponúkal 25 minút na jedno nabitie. Bebop 2 Power ponúka viac ako dvojnásobnú kapacitu vďaka dvom batériám v rámci balenia. Každá batéria ponúkne výdrž 30 minút letu na jedno nabitie. Zariadenie navyše aktívne využíva prvky umelej inteligencie pre zdokonalenie záberu a ešte kvalitnejšie finálne fotografické výsledky.

Náš tip
Parrot FlowerPower: Už aj kvetináč môže mať prívlastok inteligentný | RECENZIA

Nové pilotné režimy ponúknu ľahšie ovládanie, športový režim uľahčí presun z bodu A do bodu B a video režim následne napomôže k plynulým a kvalitným finálnym záberom. Balenie zariadenia obsahuje dron, dve batérie, ale aj Skycontroller teraz s dosahom približne 2 kilometre a nové FPV okuliare, ktoré prinesú ešte lepší zážitok. Zariadenie Parrot Bebop 2 Power si môžete zakúpiť prostredníctvom oficiálnej stránky parrot.com za sumu približne 599 dolárov. K dispozícii by však mal byť aj u iných predajcov a to už v najbližšom období.

Zdroj: androidpolice

21.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+