MojAndroid

Všetci fanúšikovia Android zariadení a technológií sa určite tešia na technologický veľtrh, ktorý sa bude konať už tento víkend od 27.2. do 2.3.2023. Pri predstavení nových telefónov určite poteší aj očakávaná séria smartfónov Xiaomi 13. Podľa informácií z portálu Xiaomiui šéf čínskej spoločnosti na sociálnej sieti Twitter zverejnil príspevok o tom, že bude odpovedať na zaujímavé otázky od fanúšikov.

Na otázky fanúšikov odpovie samotný šéf spoločnosti Xiaomi

20. februára sa CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun rozhodol poskytnúť fanúšikom priestor na otázky ohľadom spolupráce so značkou Leica pomocou príspevku na Twitteri. Spoluprácu s nemeckou firmou Lecia ste možno zaregistrovali aj s inými výrobcami smartfónov, no režimy Leica Authentic a Leica Vibrant sa nachádzajú aj v predošlej sérii Xiaomi 12S.

Na zadávanie otázok nechal všetkým záujemcom čas do 25. februára, kedy vyberie niekoľko zaujímavých komentárov, na ktoré bude odpovedať. Výsledkom spolupráce sú pridané režimy v aplikácií fotoaparátu pre všetky očakávané novinky.

Podľa doposiaľ zverejnených informácií sa všetky špecifikácie modelov Xiaomi 13 Lite, Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro zhodujú s modelmi, ktoré sú aktuálne dostupné len na čínskom trhu. Novinky budú oficiálne predstavené pre celosvetový trh už 26. februára. Na veľtrhu MWC v Barcelóne si ich budú môcť všetci záujemcovia naživo prezrieť a vyskúšať.

recenzia Xiaomi 12T
Xiaomi 12T | Zdroj: Jakub Marcin

Ak by ste sa chceli niečo zaujímavé opýtať šéfa známej spoločnosti, môžete tak urobiť kliknutím na príspevok vyššie. Do správy nezabudnite pridať aj jedinečný hashtag, aby sa nestalo, že vaše otázky náhodou prehliadne. Na technologickom veľtrhu sa budú nachádzať aj naši redaktori, ktorí vás budú informovať o najnovších smartfónoch a technológiách prostredníctvom sociálnych sietí.

Náš tip
Aplikácia Camera Assistant bude dostupná pre viacero Samsung smartfónov

21.2.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+