MojAndroid

Siedmy ročník stretnutia fanúšikov mobilných technológií pokračuje v Bratislave. Tu sa s vami stretneme už tento mesiac, konkrétne v sobotu 20. mája, a to v hoteli Grand Hotel Pressburg. Generálnym partnerom podujatia je Orange.

Tento rok navštívime ešte 3 mestá

Tento rok navštívime celkovo až štyri mestá. Okrem Košíc, kde sme sa s vami stretli 29. apríla, to budú aj Bratislava, Zvolen a Trenčín. Presné termíny, ako aj miesta konania akcií nájdete na webe androidroadshow.sk, na ktorom neskôr nájdete aj presný program podujatia v Košiciach.

Tešiť sa samozrejme môžete na množstvo horúcich noviniek, ak aj súťaže o hodnotné ceny. Chýbať nebudú ani zaujímavé prednášky priamo od výrobcov zariadení, na ktorých sa dozviete všetky detaily o novinkách, ktoré predstavili na MWC v Barcelone alebo neskôr počas roka. Priamo na Android Roadshow sa môžete tiež stretnúť s redakciou portálu MojAndroid.sk a zažiť množstvo zábavy.

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Android Roadshow 2016 v Košiciach

Vyhrajte špičkové ceny

Jednou z hlavných cien, ktoré budete môcť na Android Roadshow v Košiciach vyhrať, je aj nový Huawei P10. Ten si domov odnesie jeden z vás. Stačí prísť a byť prítomný pri žrebovaní. Podobne vyžrebujeme aj 2x Sony Xperiu E5 a HTC U Play. Okrem toho čaká na účastníkov aj Peugeot 3008, ktorý bude môcť výherca poriadne otestovať počas celého víkendu, smartfón Neffos X1 od TP-LINK, 10x navigácia Sygic a ďalšie výhry.

Odvezte sa zadarmo s HOPIN

Každý jeden účastník akcie sa na miesto konania Android Roadshow môže nechať odviesť taxíkom úplne zadarmo. Noví používatelia aplikácie Hopin získajú po použití PROMO kódu Roadshow007_new kredit vo výške 7 eur. Verným hopiňákom pribudnú na účet 4 eurá – stačí zadať PROMO kód Roadshow007. Bonusový kredit môžete využiť od soboty rána (7:00) do polnoci.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom. Pre prvých registrovaných máme pripravený aj malý darček.

registrovat sa

4.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+