MojAndroid

Prvé stretnutie fanúšikov technológií a Androidu, Android Roadshow 2016, máme úspešne za sebou. Aj tento rok sme tradične začali v Košiciach, kde ste si mohli vyskúšať najnovšie zariadenia od viacerých výrobcov, vrátane Samsungu a jeho nových vlajkových lodí Galaxy S7, či Galaxy S7 edge. Svoju premiéru mali na akcii aj zariadenia spoločnosti Lenovo, ktorá zároveň ukázala aj nové smartfóny Moto. Tie si mohli účastníci po prvýkrát vyskúšať práve tu. Nechýbal napríklad lacný a vodeodolný Moto G, nerozbitný Moto X Force, či štýlový Moto X Play a Moto X Style. Pozrieť ste sa s nami mohli aj do budúcnosti, a to vďaka elektromobilu Tesla Model S, ktorý si niektorí šťastlivci mohli aj sami zašoférovať. No a samozrejmosťou bola aj herná konzola NVIDIA shield, či možnosť vyskúšať si, aké to je byť vo virtuálnej realite. Ako to vyzeralo priamo na akcii môžete vidieť aj na fotografiách nižšie.

Náš tip
Android Roadshow 2016 Košice: Produkty, ktoré ste si mohli vyskúšať naživo

Náš tip
VIDEO|Lenovo oficiálne predstavilo na Slovensku značku Moto. Poznáme ceny všetkých zariadení

FOTOGALÉRIA

Creative

Dôvera

Intel

Lenovo

Samsung

Ďakujeme všetkým za účasť, výhercom ešte raz blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu Orange Android Roadshow, ktorá sa bude konať najbližšie v Bratislave. No a okrem Android Roadshow sme si pre vás v spolupráci s našim sesterským webom MojWindows.sk pripravili aj akciu Windows Roadshow, ktorá sa koná už 30. apríla v Žiline. Viac info zistíte tu.

20160402_164147

9.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+