MojAndroid

Stretnutie fanúšikov Androidu a technológii začína už o niekoľko dní. Po prvýkrát v tomto roku sa vidíme už túto sobotu 2.apríla 2016 v Košiciach, kde si budete môcť vyskúšať množstvo nových zariadení, príslušenstva a hračiek.

Náš tip
Android Roadshow 2016: Vyskúšajte si všetky novinky naživo + program akcie

Na akcii budete môcť navštíviť stánky výrobcov a spoločností, ktoré si pre vás pripravili tie najzaujímavejšie produkty. Na Intel stánku budete môcť nájsť napríklad zariadenia s procesormi Intel – napríklad tablety Acer Predator, Lenovo Yoga 3 s projektorom, ako aj Pristigio Color2 a VisionBook 7 a 8 od UMAXu. Bohaté zastúpenie bude mať aj spoločnosť Creative, ktorá so sebou prinesie Creative Outlier, Creative Sound Blaster JAM, Creative BT-W2, Sound Blaster Roar Pro, iRoar Mic, Sound BlasterX P5, Sound BlasterX H3, Sound BlasterX H5, Sound BlasterX G5, Creative Woof 3 a Creative Sound Blaster FRee.

>>> Registrácia zadarmo <<<

Roadshow-produkty

Android Roadshow bude hosťovať aj zástupcov zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorá bude prezentovať svoju aplikáciu. No a chýbať nebude na akcii ani Tatra banka, ktorá podobne ako Dôvera, povie záujemcom všetko o ich mobilnej aplikácií, mobilných platbách, výbere z bankomatu mobilom, o využití aplikácie VIAMO. Lenovo ukáže viacero zariadení na čele s vlajkovou loďou Vibe X3, ako aj novými zariadeniami spoločnosti Motorola. Na akcii bude prítomný aj Samsung, ktorý samozrejme ukáže to najlepšie, čo má pripravené pre tento rok – nový Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge, spolu s ďalšími zariadeniami. Priamo z redakcie zas prinesieme Acer Chromebook 15, Sony Xperia Z5 Premium, HTC One A9, hračky ako Sphero a BB8, či elektromobil Tesla Model S85, ktorý budete vidieť priamo na výstavisku. Chýbať nebude ani virtuálna realita Oculus Rift a Android TV od BenQ.

>>> Registrácia zadarmo <<<

30.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+