MojAndroid

Posledné tohtoročné stretnutie fanúšikov Androidu a technológií, Orange Android Roadshow, sa uskutoční v Trnave. Už 26. novembra si budete môcť v hoteli Holiday Inn vyskúšať aj novinky od spoločnosti HTC. Tá si do Trnavy donesie dve najväčšie novinky tohto roka – vlajkovú loď HTC 10 a headset s virtuálnou realitou HTC Vive.

Registrácia

HTC 10

Spoločnosť HTC si pre vás do Trnavy prinesie svoju vlajkovú loď HTC 10. Telefón je stelesnením toho najlepšieho, čo výrobca kedy predstavil na trhu s mobilnými telefónmi. Ide tiež o skutočne obrovský pokrok oproti predchádzajúcim generáciám smartfónov spoločnosti, a tak sa môžete tešiť telefón lepší v každom smere. Môžete si na vlastnej koži vyskúšať, ako sa v ruke drží špeciálne obrúsené kovové telo. Okrem toho si budete môcť vyskúšať aj Super-LCD displej novej generácie s QHD rozlíšením. Za pozornosť určite stojí aj nový 12 MP fotoaparát, ktorý sa nenechá zahanbiť ani v konkurencii tých najlepších fotomobilov na trhu. Vyskúšať si tiež budete môcť novú nadstavbu Sense so všetkými funkciami a vylepšeniami, s ktorými prichádza.

HTC 10-recenzia-7

HTC Vive

Jedným z najzaujímavejších zariadení v histórii spoločnosti je určite aj HTC Vive. Tento headset s virtuálnou realitou patrí medzi absolútnu špičku na trhu a o jedno z prvých skutočne pohlcujúcich VR zariadení. Headset spolupracuje aj s dvomi veľmi praktickými ovládačmi, ktoré celý zážitok posúvajú o niekoľko úrovní napred. Najlepšie na tom ale je, že pre HTC Vive je dnes už k dispozícii obrovské množstvo zaujímavých hier a iného obsahu. To je aj výsledkom spolupráce so spoločnosťou Valve a platformou Steam, vďaka ktorej je možné stiahnuť si veľké množstvo hier a zaujímavého obsahu a naplno si tak užívať všetky výhody virtuálnej reality.

bmw-htc-vive-2

Na Orange Android Roadshow v Trnave sa HTC s vami stretne už 26. novembra. Na stretnutie samozrejme príde aj naša redakcia a ďalší partneri, ktorí so sebou prinesú to najlepšie zo sveta Androidu a smart zariadení. Registrácia na Orange Android Roadshow 2016 je bezplatná a pokiaľ sa na akciu zaregistrujete a osobne na ňu aj prídete, budete zapojení do žrebovania o smartón Huawei P9 ako aj ďalšie hodnotné ceny.

registrovat sa

VIDEO

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
16.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+