MojAndroid

Spoločnosť Samsung pozýva všetkých fanúšikov moderných mobilných technológií na poslednú tohtoročnú Orange Android Roadshow 2016. Tá sa uskutoční už túto sobotu, teda 26. novembra, v Trnave v hoteli Holiday Inn. Počas prednášky alebo na stánku Samsungu sa záujemcovia dozvedia detaily o vlajkových modeloch Samsung Galaxy S7 edgeGalaxy S7okuliaroch pre virtuálnu realitu Gear VR. Zároveň budú mať možnosť si všetko dopodrobna vyskúšať, ochytať a zažiť na vlastnej koži.

Samsung_Galaxy_S7_edge-3

Smartfóny Galaxy S7 edge a S7 z kovu a skla zaujmú hneď na prvý pohľad svojim výrazným a funkčným dizajnom. Príjemnými doplnkami sú 12 Mpx fotoaparát s bleskovým zaostrovaním a tvorbou záberov aj za zhoršených svetelných podmienok, či odolnosť voči vode a prachu. Spolu s okuliarmi Gear VR sú vstupenkou do virtuálneho sveta a sveta 360-stupňových videí, ktoré užívateľov zavedú na miesta, kam sa možno nikdy nedostali a zažijú to, na čo sa nikdy neodvážili.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Trnava bude výnimočná aj tým, že na Roadshow tu po prvýkrát donesieme virtuálny kajak, na ktorom si budete môcť vyskúšať, aké to je splavovať rieky, a to bez toho, aby ste sa museli namočiť. Okrem toho, horúcou novinkou na Slovensku sú aj hodinky Samsung Gear S3 frontier a classic, ktoré si budete môcť tiež vyskúšať.

samsung-kajak

V Trnave  začíname o 10:00. Nezabúdajte, že aj tentokrát je vstup na akciu úplne zadarmo. Nutná je však registrácia, ktorá prebieha na stránke www.androidroadshow.sk.

registrovat sa

22.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+