MojAndroid

Spoločnosť OnePlus už nebude vyrábať kompaktné zariadenia typu OnePlus X. Tento experiment sa zrejme úplne nevydaril, aj keď telefón je to veľmi atraktívny. Zrejme aj tento postoj spôsobil, že obľúbené zariadenie dostáva aktualizáciu na Android Marshmallow až teraz.

OnePlus_X_recenzia-3

Frustrovaní majitelia telefónu sa tak konečne môžu tešiť na všetky novinky, ktoré táto aktualizácia prináša. Tá prichádza asi mesiac po tom, čo bol systém Oxygen OS 3.1 založený na Androide Marshmallow uvoľnený v rámci verejnej testovacej verzie. Tentokrát už ale ide o plnohodnotnú aktualizáciu, na ktorú majú nárok všetci bežní majitelia telefónu. Update prináša množstvo zmien a vylepšení, nové aplikácie a aj aktuálne októbrové bezpečnostné záplaty od Google. To je možno trochu zaujímavé, keďže na ostatné zariadenia táto aktualizácia dostupná ešte nie je, no nebolo by to prvýkrát, čo sa tieto záplaty objavia na niektorých zariadeniach ešte pred ich oficiálnym vypustením.

OnePlus X

Samozrejme, aktualizácia prináša všetky štandardné novinky obsiahnuté v systéme Android Marshmallow, ale aj vylepšenia zo strany OnePlus. To znamená prispôsobenie lišty s vyhľadávaním Google či zmenený nástroj na výber pozadia. Vylepšené bolo aj tlačidlo pre zmenu režimu upozornení a nechýba ani správca oprávnení, ktorého nájdeme aj v klasickom Androide Marshmallow. Novinka teraz ponúka prakticky väčšinu tých funkcií, ktoré nájdeme napríklad aj na OnePlus 3.

Zdroj: OnePlus via Android Authority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
29.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+