MojAndroid

Spoločnosť OnePlus len pred niekoľkými dňami predstavila svoju novú vlajkovú loď OnePlus 3. Tá je už tretím pokračovaním známeho zabijaka vlajkových lodí. Hoci ide o zariadenie s výborným pomerom ceny a výkonu, stále ide o high-end zariadenie s cenou atakujúcou 400 EUR. OnePlus má však ideu, že zariadenia by mali byť pre ľudí dostupné. Minulý rok preto predstavili naozaj cenovo dostupný model s názvom OnePlus X. Ten si po svete našiel naozaj mnoho fanúšikov, ktorí sa však onedlho budú musieť porozhliadnuť po jeho nástupcovi. A OnePlus k tomuto zaujalo jasné rozhodnutie – žiadny ďalší model OnePlus X nebude. Ak chcete OnePlus zariadenie, kúpte si novú 3-jku!

OnePlus_X_recenzia-1

Toto vyhlásenie padlo pri predstavení novej vlajkovej lode spoločnosti. To sa mimochodom konalo vo virtuálnej realite. CEO spoločnosti OnePlus, Peter Lau, verejne vyhlásil, že sa v budúcnosti budú zameriavať iba na true flagship smartfón, teda svoju jedinú vlajkovú loď. Pri tejto príležitosti treba poznamenať, že to bola aj prvotná myšlienka zakladateľov spoločnosti. Návrat k pôvodnému plánu im preto vôbec nevyčítame. Koľkí z vás vlastnia OnePlus X a rozmýšľajú nad prechodom na OnePlus 3?

Zdroj: TheVerge

15.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+