MojAndroid

Spoločnosť OnePlus predstavila svoje doteraz najrýchlejšie riešenie nabíjania – Warp Charge 65. Novinka sa dočká svojho formálneho debutu pri nadchádzajúcej vlajkovej lodi OnePlus 8T.

Warp Charge 65, ktorý viac ako zdvojnásobil rýchlosť nabíjania svojho predchodcu, je schopný nabiť 4 500 mAh batériu OnePlus 8T za 39 minút a takmer 58 % za iba 15 minút.

Nová konfigurácia Warp Charge 65 umožňuje OnePlus 8T nabíjať viac ako dvakrát rýchlejšie ako Warp Charge 30T. V tomto novom nastavení sa obe batérie môžu nabíjať súčasne na viac ako 30 W, pričom zostanú chladné aj pri používaní telefónu.

Rýchlejšie nabíjanie aj pre tablety a notebooky

Napájací adaptér OnePlus Warp Charge 65 je tiež navrhnutý tak, aby ponúkal vysokú kompatibilitu s ostatnými zariadeniami. Je vybavený dvojportovým USB-C konektorom a podporuje všetky predchádzajúce nabíjacie protokoly OnePlus.

Podporuje tiež nabíjanie až 45 W PD, vďaka čomu môžu používatelia nabíjať viac zariadení, ako sú napríklad aj notebooty či tablety.

OnePlus do nabíjačky a kábla pridal ďalší šifrovací čip a 12 teplotných senzorov v telefóne, aby umožnil zariadeniam OnePlus nabíjať inteligentne a efektívne v rôznych situáciách.

OnePlus 8T navyše obsahuje nový systém rozptylu tepla, ktorý udržuje nabíjaciu teplotu na pohodlnej úrovni. Všetky tieto kroky mali byť podniknuté v záujem bezpečného používania rýchleho nabíjania.

OnePlus 8T spolu s novou technológiou Warp Charge 65 bude oficiálne uvedený na trh 14. októbra 2020.

OnePlus 8T – základné informácie

OnePlus 8T má byť historicky druhým zariadením tejto firmy, ktorý sa bude vyznačovať displejom so 120 Hz obnovovacou frekvenciou.

Na zadnej strane pripravovanej novinky sa bude nadchádzať obdĺžnikový modul s fotoaparátmi, ktorého snímače budú poukladané do tvaru písmena “L”.

Primárny senzor bude mať rozlíšenie 48 MP. Chýbať nesmie ani 16 MP ultra širokouhlý snímač, spolu s 5 MP makro fotoaparátom a 2 MP senzorom na odmeranie hĺbky ostrosti a následné korektné rozmazanie pozadia za fotografovaným objektom.

Z ďalšej hardvérovej výbavy je spomínaný výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 865, spolu s 8/12 GB operačnej pamäte a 128/256 GB vnútorného ukladacieho priestoru. Všetky podrobnosti sa dozvieme spomínaného 14. októbra 2020.

OnePlus 8T

Náš tip
Quick Charge 5 oficiálne: Viac ako 100 W nabíjanie pre Android zariadenia
29.9.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+