MojAndroid

OnePlus Nord-y sa tešia obrovskej popularite. Ide o skvele vybalansované zariadenia, ktoré prinášajú výkon, slušné fotoaparáty a plynulosť do každej cenovej kategórie. Zaujímavosťou je, že kým je Nord N100 najlacnejší, má aj najnovšiu bezpečnostnú záplatu. Správu prináša portál XDA.

OnePlus Nord N100 dostáva OxygenOS 11.0.4

Oficiálny zoznam zmien OnePlus síce nezverejnil, ale vieme, že Nord N100 dostal decembrovú bezpečnostnú záplatu. Okrem toho môžete očakávať všeobecné opravy chýb a možno aj nejaké iné menšie vylepšenia. Aktualizácia práve vychádza v globálnej verzii.

OnePlus Nord N100
Zdroj: oneplus.com

OxygenOS 11.0.12.12 pre OnePlus Nord CE

Drahší OnePlus Nord CE je bohužiaľ stále na novembrovej bezpečnostnej aktualizácii. OnePlus vydal novembrovú bezpečnostnú aktualizáciu koncom novembra, čiže pri CE ide skôr o opravu drobných chýb. Opäť, OnePlus nezverejnil oficiálny zoznam chýb, ale XDA má opis snímky obrazovky majiteľa tohto mobilu a tam sa spomína označenie 11.0.12.12.EB13DA. Okrem toho aj:

  • Optimalizované UI efektov v Nastaveniach
  • Opravená chyba, ktorá s malou pravdepodobnosťou mohla spôsobiť neprijímanie správ
OnePlus Nord CE 5G zadná strana
Zdroj: Miroslav Schwamberg

OxygenOS 11.1.7.7 pre OnePlus Nord

Prvý OnePlus Nord, ktorý vyšiel v lete minulého roka dostal taktiež decembrovú aktualizáciu, ale bez decembrovej bezpečnostnej záplaty. Ani pri tomto modeli OnePlus nevydal oficiálny zoznam zmien. Táto aktualizácia prináša drobné zmeny naprieč systémom.

  • Opravená chyba, ktorá spôsobovala zlyhanie presmerovania hovorov
  • Vylepšená stabilita systému a oprava všeobecných chýb
  • Bezpečnostné záplaty aktualizované na 11.2021
OnePlus Nord
Zdroj: Miroslav Schwamberg

Náš tip
Android 12 Go: Kedy príde nová verzia odľahčeného Androidu?

19.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+