MojAndroid

Spoločnosť OnePlus prináša novú aktualizáciu na svoje staršie smartfóny. Výrobca tak nezabúda ani po predstavení aktuálnej vlajkovej lode OnePlus 5 na podporu predošlých zariadení. Ide konkrétne o aktualizáciu na systém vo verzii Oxygen OS 4.1.7 pre smartfóny OnePlus 3 a OnePlus 3T.

Bezpečnosť v hlavnej úlohe, vylepšená výdrž

Primárnou novinkou v rámci aktualizácie je vylepšenie bezpečnosti. Smartfóny dostávajú aktuálnu augustovú bezpečnostnú aktualizáciu so záplatami. To je dobrou správou, pretože doteraz obsahovali smartfóny až májovú bezpečnostnú aktualizáciu. Okrem bezpečnostných vylepšení prichádza nekonkretizovaná optimalizácia výdrže smartfónu. Navigácia v rámci prostredia smartfónu by mala byť takisto jednoduchšia a plynulejšia.

Náš tip
OnePlus 3: Dlhodobé skúsenosti s vynikajúcim výsledkom + VIDEO
Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu OnePlus 3.

Opravy chýb nemôžu chýbať

Po stránke podpory starších zariadení je dôležité spomenúť, že sa jedná o BETA verziu softvéru Oxygen OS. To môže mať za následok stále niektoré nerovnosti. V rámci opráv chýb však prichádza vyriešenie problémov so službou App Locker (pre zabezpečenie aplikácií PIN kódom alebo heslom). OnePlus prináša tiež vylepšenú záplatu proti vniknutiu resp. obchádzaniu tejto služby. Po novom takisto nebude smartfón vyžadovať nainštalovanie aplikácie Google Hangouts.

Náš tip
OnePlus 5: Výhodný Číňan s chybami | RECENZIA

Dostali ste už novú aktualizáciu na systém Oxygen OS 4.1.7? Akú bezpečnostnú aktualizáciu obsahuje aktuálne váš Android smartfón? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom :-)

Zdroj: androidcentral

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+