MojAndroid

Už mnoho úspešných produktov začalo svoju cestu prostredníctvom portálu Indiegogo. Často krát rozhodol práve pôvodný nápad a praktickosť daného riešenia. Teraz prichádza Olie. Je to zariadenie, ktoré v sebe spája prvky modernej technologickej domácnosti. Ide o lampu, ktorá okrem svojej štandardnej funkcie prináša aj bezdrôtové nabíjanie smartfónu a podporu inteligentného asistenta.

Náš tip
Frank je dostupný smartfón, ktorý chce preraziť na Indiegogo. Uspeje?
Náš tip
Lenovo motivuje vývojárov k tvorbe MotoMods aj na Indiegogo

Olie

Produkty inteligentnej domácnosti budú skôr či neskôr rozšírené aj do našich končín. Práve Olie je prvkom domácnosti, ktorý ponúka viacero funkcií, ktoré by v takejto domácnosti nemali chýbať. Okrem tradičnej funkcie osvetlenia nebude chýbať prepojenie s hlasovým inteligentným asistentom alebo bezdrôtovým nabíjaním smartfónu.

Na výber dostanete viac variácií ako lampu na nočný stolík či kancelársky stôl až po vysokú lampu pre večerné osvetlenie miestnosti. Každé svietidlo je následne vyhotovené z hliníkovej konštrukcie. Cieľom tvorcov bolo získať 30 000 dolárov, čo sa im vďaka 21 štedrým prispievateľom podarilo naplniť na 112%. Zvažovali by ste kúpu podobného multifunkčného doplnku aj do vašej domácnosti? Napíšte nám váš pohľad do diskusie pod článkom.

Náš tip
Česi vyrobia najbezpečnejší router na svete Turris Omnia aj vďaka Indiegogo | VIDEO

Zdroj: androidcommunity

17.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+