MojAndroid

Spoločnosť Lenovo tento rok predstavila skutočne zaujímavú podobu modulárneho smartfónu. Lenovo Moto Z a Moto Z Play ponúkajú jednoduchý spôsob, ako k nim pripojiť špeciálny modul MotoMods, ktorý pridáva nové funkcie. Lenovo ale zatiaľ ponúka iba niekoľko takýchto modulov – projektor, reproduktor, fotoaparát a extra batériu. Potenciál tejto technológie je ale skutočne veľký, a tak teraz hľadá výrobca pomoc u bežných používateľov.

Náš tip
Lenovo Moto Z Play: Hráč s excelentnou výdržou | RECENZIA

lenovo-moto-z-play-recenzia-10

Navrhnite vlastné MotoMods a vyhrajte

Tí môžu navrhnúť vlastný MotoMod. Fantázii sa medze nekladú a Lenovo sa spolieha na to, že spomedzi množstva nápadov vyberie niektoré skutočne veľmi užitočné. Tie najlepšie nápady budú aj ocenené. Víťazi dostanú špeciálny vývojársky kit spolu so smartfónom Moto Z. Okrem toho budú pozvaní priamo do centrály Motoroly v Chicagu, kde sa stretnú s predstaviteľmi spoločnosti. S tými budú následne diskutovať o tom, ako by bolo možné nápad aj skutočne zrealizovať.

Následne príde na rad pomoc aj zo strany portálu Indiegogo. Úspešní vývojári tu budú môcť na pomoc vyzvať verejnosť, ktorá môže prispieť k financovaniu celého projektu. Ak sa podarí vyzbierať potrebné prostriedky, čo potvrdí záujem verejnosti, Lenovo Capital prispeje sumou 1 milión dolárov a celý projekt tak ešte výrazne podporí. Ak máte nejaké ukryté nápady pre špeciálne MotoMods, teraz je ten správny čas podeliť sa o ne s verejnosťou.

Zdroj: Motorola via Android Community

5.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+