MojAndroid

Pred niekoľkými dňami sme vás informovali o tom, že spoločnosť LG plánuje predstaviť nové inteligentné hodinky. Nástupca LG G Watch by mal mať tentokrát kruhový tvar a prvýkrát sa objavil na videu, ktoré sľubuje veľmi zaujímavý produkt. Pripravované hodinky od LG sa teraz objavili na novom obrázku, ktorý sa podarilo upraviť tak, aby odhalil ešte viac informácií o pripravovaných hodinkách.

Postarali sa o to na portáli Android Central, keď sa redaktorom pomocou Photoshopu podarilo zviditeľniť aj tmavé oblasti obrázku. Vďaka tomu sa naskytá ďalší pohľad na pripravované hodinky od kórejskej spoločnosti. Hoci stále nie sú známe žiadne ďalšie informácie o LG G Watch R, podľa týchto obrázkov sa zdá, že novinka bude patriť spolu s Moto 360 medzi tie krajšie vyzerajúce modely.

gwatchr-teaser-brightened

Náš tip
Čo môžeme očakávať počas výstavy IFA 2014?

Pozitívnou správou je, že na definitívne odhalenie hodiniek nebudeme musieť dlho čakať. LG má naplánovanú tlačovú konferenciu už na budúci týždeň počas výstavy IFA 2014 v Berlíne, kde budeme aj my a priamo z dejiska podujatia vám prinesieme tie najaktuálnejšie informácie o nových hodinkách od LG, ako aj produktoch ďalších spoločností.

Zdroj: Android Central

27.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+