MojAndroid
blogerka-lenkaAhojte :) Volám sa Lenka a som celkom úspešná blogerka z východného Slovenska (msl3nik.blogspot.com)  Chlapci z MojAndroid.sk ma oslovili, či by som pre nich neskúsila napísať nejaký článok pre krajšie osadenstvo planéty a tak som si povedala, prečo nie. Študujem informatiku a nedávno som “nakódila” pre zariadenia s OS Android veľmi jednoduchú aplikáciu, v ktorej sa zobrazuje môj blog, keďže mám v pláne v budúcnosti skúsiť niečo vážnejšie :) Zaujímam sa aj všeobecne o rôzne aplikácie, ktoré mi uľahčujú, alebo spríjemňujú život. Vlastním Samsung Galaxy S2 a dnes by som rada žienkam predstavila tie, ktoré používam najčastejšie.

OvuView 

Ja osobne som mala nainštalovaných asi 6 rôznych podobných aplikácií, no s touto som najspokojnejšia. Rýchlo sa aplikácia spustí, má krásny, zbytočne neprečačkaný dizajn a hlavne, ponúka veľmi veľa funkcií. Má cez 15 rôznych metód, podľa ktorých vie s väčšou spoľahlivosťou určiť v ktorej fáze sa nachádzate, ak zadáte správne symptómy. V prehľade si viete pozrieť rôzne štatistiky a grafy. Je dostupná aj v slovenčine :)

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Carbodroid

Pitný režim je dôležitý! Prispôsobte si aplikáciu podľa vašich potrieb :) Mne zapípa mobil každú hodinu od 9:00 do 19:00 aby mi pripomenul, že sa mám ísť napiť. Jednoduchá aplikácia vďaka ktorej si odkontrolujete, koľko vody denne vypijete :) Dostupná verzia aj v slovenčine :)

 

Verzia: 1.9.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.7
Aktuálna cena: Zdarma

 

Daily Workout

Ja osobne používam dve aplikácie Daily Ab Workout na brucho a Daily Butt workout na zadok. Nastavíte si čas cvičenia (5, 8 alebo 10 minút) a môžete začať. Pre free verziu je dostupná jedna “rutina”, ale za 76 centov si viete stiahnuť plnú verziu. (Nie je to vôbec potrebné). V obchode play nájdete aj ďalšie na precvičenie ostatných častí tela :)

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

InstaSize

No a keď už všetky budeme dodržiavať pitný režim a spevníme postavu, nepochválime sa na Instagrame? Problémom ale je, že všetky fotky musia mať štvorcový rozmer a to veľmi opticky postave nelichotí. Aplikácia InstaSize “vyplní” fotku bielym pozadím tak, aby nestratila rozmer a nebolo ju nutné orezať :)

Verzia: 4.0.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.12
Aktuálna cena: Zdarma
Poznáte tieto aplikácie? Čo si o nich myslíte?
13.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+