MojAndroid

Obchod Play testuje ďalšiu novinku – Ponuky. Bude to nové tlačidlo na spodnom paneli, ktoré vám ponúkne rôzne zľavy a akcie na aplikácie či hry. Znie to ako užitočná funkcia, nakoľko v súčasnosti nemáme ako používatelia prístup k prehľadu zliav. Správu prináša portál Android Police.

Karta Ponuky sa líši od súčasnej funkcie Ponuky a upozornenia, ktorú máme v Obchode Play už nejakú dobu

Dnes už viete nájsť istú sekciu s názvom Ponuky, avšak aj v nej by sa mali zobrazovať bezplatné položky alebo mimoriadne ponuky. Často sme do nej nechodili, ale ak sme tam raz za čas prišli, tak tam nič nebolo. Jedine ponuka na uplatnenie promo kódu, ak by sme nejaký mali.

Už existujúcu funkciu Ponuky a upozornenia nájdete cez kliknutie na svoju profilovú fotku. Následne po ďalšom kliknutí objavíte dve možnosti: Ponuky a Notifikácie. Obe bývajú takmer stále prázdne.

Nová karta Ponuky už bude dostupná priamo z dolného panela na hlavnej obrazovke Obchodu Play. Bude obsahovať časovo obmedzené akcie a tiež by mala obsahovať aplikácie, ktoré budú dočasne zadarmo.

Čiže po novom bude dolný panel obsahovať už päť tlačidiel (momentálne tam sú Hry, Aplikácie, Filmy, Knihy). Podľa snímky obrazovky nižšie, bude tlačidlo Ponuky presne v strede, hneď po karte Aplikácie.

Nová karta Ponuky zatiaľ nie je dostupná pre každého. Momentálne prebieha testovanie, avšak jeho rozsah nie je známy. Zatiaľ asi len jednému používateľovi sa podarilo zachytiť túto novú funkciu. Ak sa však táto funkcia dočká oficiálneho spustenia, umožní vývojárom jednoduchšie informovať používateľov o svojich akciách a zľavách. No a my, ako používatelia, z toho budeme tiež profitovať, nakoľko objavíme nové aplikácie v akcii alebo úplne zadarmo.

Náš tip
Bohatá nádielka platených aplikácií a hier, ktoré sú teraz zadarmo

23.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+