MojAndroid

Vernostný program pre zákazníkov operátora s názvom O2 Prekvapenia si mnohí obľúbili. Každý týždeň si v aplikácii nájdu nové a nové prekvapenie, pričom môže ísť o rôzne partnerské zľavy, neobmedzené dáta, zľavy na vybrané zariadenia, príslušenstvo a podobne.

Operátor nás teraz prostredníctvom tlačovej správy informoval o tom, že tento vernostný program sa rozširuje o ďalšiu zaujímavú zľavu. Zákazníci si odteraz môžu v O2 aplikácii nájsť ponuku polovičnej zľavy na druhý lístok do kina v sieti kín CINEMAX, ktorá pozostáva z kín v 14 slovenských mestách.

Viac aktuálnych noviniek o operátorovi O2:

O2 Prekvapenia sa v aplikácii zobrazujú v utorok, stredu alebo štvrtok, pričom každý zákazník dostane prekvapenie vždy v rovnaký deň v týždni. To znamená, že ak prvýkrát prišlo v stredu, následne chodí už len v stredu. Následne je dva dni zobrazené na hlavnej stránke a po jeho zaškrtnutí ho má zákazník k dispozícii týždeň. Následne je nahradené novým O2 Prekvapením.

Veľká súťaž o dovolenku na Bali

Zákazníci operátora majú počas leta jedinečnú možnosť vyhrať zájazd pre dvoch na Bali v hodnote 1800 eur na osobu. Do losovania o výhru budú zaradení automaticky, ak si do 10. septembra otvoria mobilnú aplikáciu O2.

Náš tip
O2 prináša zákazníkom nový vernostný program O2 Prekvapenia
18.7.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+