MojAndroid

Od mája mení operátor O2 zákaznícky program O2 Super zóna na vernostný program Extra výhody. Cieľom má byť hlavne väčšia jednoduchosť a prehľadnosť v ponukách určených pre zákazníkov operátora. Nejde len o kozmetickú zmenu v názve, nový program sa dotkne najmä pravidiel pre získanie výhod a zliav, ktoré sú cielene vyberané s dôrazom na cestovanie a každodenné potreby. Zahŕňajú napríklad lacnejšie tankovanie, výhodnejšie cestovanie v MHD, zľavy na letenky a nákup batohov, kufrov, alebo slnečných okuliarov.

Nový program O2 Extra výhody
Nový program O2 Extra výhody

Nový vernostný program Extra výhody prináša zrušenie kategórií ponúk – zákazník nájde odteraz všetky ponuky na jednom mieste, dostupné je však ich filtrovanie či skrátený a zjednodušený proces získavania kódov. Výraznou zmenou prejde aj registrácia, ktorá sa zruší. Zákazníci už jednoducho len napíšu svoje O2 telefónne číslo a kliknú na políčko „Odoslať“ alebo pošlú jednoduchú SMS pre získanie výhody. Operátor tiež zdôrazňuje, že  na rozdiel od konkurencie nežiada od zákazníkov žiadne platby vopred.

O2 svoj nový zákaznícky program predstavilo 14. mája 2013 na zaujímavej tlačovej konferencii, ktorá sa konala počas jazdy autobusom-veteránom po Bratislave. Viac informácií o novom vernostnom programe a aktuálnu ponuku zliav nájdete na www.extravyhody.o2.sk

Ponuka O2 Extra výhody
Ponuka O2 Extra výhody

Zdroj: O2

15.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+