MojAndroid

Spoločnosti Samsung sa pred niekoľkými dňami podarilo prekonať nový svetový rekord. Za tento úspech môže juhokórejský gigant ďakovať svojmu najnovšiemu smartfónu Samsung Galaxy S22 Ultra.

Vďaka nesmierne úspešnému modelu je teraz Samsung držiteľom svetového rekordu v nezvyčajnej kategórii “Najviac ľudí, ktorí súčasne robili unboxing na smartfón.” Bližšie informácie ohľadom rekordu zverejnil portál SamMobile.

Kto bol držiteľom rekordu pred tým, než ho Samsung porazil?

Ešte donedávna bola držiteľom tohto rekordu čínska spoločnosť Xiaomi. Tej sa v roku 2019 podarilo stanoviť nový rekord, keď súčasne odbaľovalo ich smartfón 703 ľudí. Svetový rekord v tejto kategórii sa Samsungu podarilo prekonať 5. marca 2022 pri udalosti #EpicUnboxing.

Zúčastnilo sa takmer tri krát viac ľudí, ako pri predošlom rekorde. S 1 820 ľuďmi v 17 mestách na celom svete, ktorí súčasne odbaľovali Samsung Galaxy S22 Ultra sa oficiálne stala juhokórejská spoločnosť novým držiteľom svetového rekordu.

Celá udalosť bola zorganizovaná pre tých, ktorí si predobjednali najnovší model od S22 Ultra. Do predpredaja sa zapojilo viac ľudí, no k úspechu a udalosti sa pridalo “len” 1 820 záujemcov.

Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy S22 Ultra | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Na pamiatku pre zúčastnených pribalila spoločnosť zákazníkom do limitovaného balenia aj smart hodinky Galaxy Watch4 a bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds 2. Do balíčka Samsung nezabudol pribaliť ani list, v ktorom všetkým zúčastneným oficiálne poďakoval.

V Indií aktuálne prebieha predpredaj nového Samsungu S22 Ultra, ktorý tam dorazí na trh o necelý týždeň. Tí ktorí si v Indii predobjednajú túto novinku dostanú v balení aj hodinky Galaxy Watch4 úplne zadarmo. Toto balenie však nebude obsahovať ani slúchadlá a ani list s poďakovaním, keďže sa tieto modely už nebudú pripočítavať k aktuálnemu svetovému rekordu.

Náš tip
Zakladateľ Signalu opäť kritizuje Telegram. Obáva sa, že Rusko cez platformu získa prístup k údajom Ukrajincov

10.3.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+