MojAndroid

Po tom, ako sme avizovali predbežný dátum aktualizácie Nexus a Pixel zariadení na nový Android 7.1.1 Nougat, sa príchod tejto aktualizácie aj na Slovensko stáva skutočnosťou. Dnes nás o jej dostupnosti upozornila notifikácia v Nexuse 6P, no dostupná by mala byť aj na ďalších zariadeniach, menovite na Nexuse 5X, Nexuse 9, Pixeli C, Nexus Playeri a na dvoch nových Pixel smartfónoch.

emotikony-android-7-1-1

Aktualizácia s Androidom 7.1.1 Nougat prináša hneď niekoľko noviniek. Okrem vylepšenia stability a bezpečnosti systému ide napríklad aj o nové emotikony, ktoré zobrazujú ženy v rôznych profesiách, podporu pre posielanie GIF obrázkov priamo zo vstavanej klávesnice od Googlu, či skratky aplikácií priamo na domácej obrazovke. Všetkým novinkám v Androide 7.1.1 sme sa venovali v samostatnom článku. Dostupnosť nového Androidu môžete vo svojom zariadení skontrolovať v sekcii Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácie systému. Na Nexuse 6P mala aktualizácia s Androidom 7.1.1 veľkosť približne 619,5 MB.

android-7-1-1-nexus-6p

Viac informácií o tejto aktualizácii nájdete priamo na webe Googlu.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
6.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+