MojAndroid

MojAndroid.sk tento mesiac oslavuje svoje jubileum – desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a najnovšie aj veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe.

Veľká narodeninová súťaž

Pri príležitosti osláv sme spustili veľkú súťaž, v ktorej môžete hrať o atraktívne ceny. Súťaž prebieha počas celého mája, pričom výhra je pripravená na každý týždeň. Do súťaže sa zapojíte veľmi jednoducho – vyplnením krátkeho dotazníka. Navyše, ak sa do súťaže zapojíte v prvom týždni, vyžrebovaní môžete byť aj v tom nasledujúcom. Čím skôr sa preto zapojíte, tým vyššia je vaša šanca na výhru.

Poznáme druhého víťaza

Počas prvého týždňa narodeninovej súťaže s Mojandroid.sk ste sa vyplnením dotazníka mohli zapojiť do žrebovania o smartfón Huawei P40, vlajkovú loď čínskeho výrobcu. Ponúka výkonný procesor Kirin 990, displej s uhlopriečkou 6,1″ a FHD+ rozlíšením alebo kvalitné fotoaparáty na čele s 50 MP hlavým snímačom.

huawei p40 súťaž

Dotazník počas prvého týždňa narodeninovej súťaže vyplnilo celkovo 8755 respondentov, v minulom týždni sa zapojilo 5308 súťažiacich. V následnom žrebovaní sa šťastie usmialo na Radoslava Beláka, ku ktorému poputuje nový Huawei P40. Srdečne gratulujeme! V dohľadnej dobe ho budeme kontaktovať, aby výhra dorazila čo najskôr.

Súťaž pokračuje

Tak, ako sa dynamicky vyvíja svet smartfónov a technológií vo všeobecnosti, vyvíja sa aj prostredie digitálnych informácií. Množstvo informácií a rýchlosť, akou sa k nám dnes dostávajú, sú závratné. Preto je stále dôležitejšie dbať na ich kvalitu a pridanú hodnotu. Od začiatku sa držíme našej vízie “Naučiť ľudí používať smartfóny naplno”.

V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí tohto záväzku voči vám, našim čitateľom, a preto neustále pracujeme na zdokonaľovaní obsahu, ktorý vám ponúkame. Bez vašej spätnej väzby by tento cieľ nebolo možné dosiahnuť. Preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku, ktorá nás posunie ďalej.

Súťaž pokračuje ďalej! Už tento týždeň je pripravená ďalšia atraktívna výhra, ktorá si svojho nového majiteľa nájde v stredu 27. mája. Tí, ktorí už dotazník vyplnili, sú automaticky zaradení do najbližšieho žrebovania. Pevne veríme, že ostatní túto možnosť ešte len využijú a pomôžu nám v ďalšom napĺňaní našej vízie.

20.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+