MojAndroid

Tento mesiac oslavuje web MojAndroid.sk svoje desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe.

Každý týždeň hráme o novú cenu

Rozhodli sme sa spustiť súťaž, v ktorej môžete získať zaujímavé ceny. Súťaž bude prebiehať celý máj, pričom vyhrať je možné každý týždeň. Vždy inú cenu. Do súťaže sa zapojíte jednoduchým vyplnením dotazníka.

Ak sa do súťaže zapojíte v prvom týždni, automaticky vás zaradíme do žrebovania aj o ďalšie ceny v narodeninovej súťaži. Znamená to, čím skôr sa do súťaže zapojíte, tým máte vyššiu šancu na výhru.

Váš názor je pre nás najdôležitejší

Tak, ako sa dynamicky vyvíja svet smartfónov a technológií vo všeobecnosti, vyvíja sa aj prostredie digitálnych informácií. Množstvo informácií a rýchlosť, akou sa k nám dnes dostávajú, sú závratné. Preto je stále dôležitejšie dbať na ich kvalitu a pridanú hodnotu. Od začiatku sa držíme našej vízie “Naučiť ľudí používať smartfóny naplno”.

V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí tohto záväzku voči vám, našim čitateľom, a preto neustále pracujeme na zdokonaľovaní obsahu, ktorý vám ponúkame. Bez vašej spätnej väzby by tento cieľ nebolo možné dosiahnuť. Preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku, ktorá nás posunie ďalej.

Nový týždeň, nová výhra – Huawei P40

V tomto týždni môžete vyhrať horúcu novinku – smartfón Huawei P40. Ide o vlajkovú loď s vysokým výkonom, pekným displejom a najmä jedným z najlepších fotoaparátov na trhu. Nesklame ani kapacitou batérie, ktorá je 3800 mAh a chýbať samozrejme nesmie ani rýchle nabíjanie s výkonom 22,5 W.

huawei p40

Súťaž o Huawei P40 trvá od dnes do utorka – 19. mája do polnoci. V stredu, 20. mája, bude oznámený výherca smartfónu Huawei P40 a taktiež spustíme súťaž o ďalšie zaujímavé zariadenie. Do súťaže sa môžete zapojiť jednoduchým vyplnením dotazníka. Ak ste už dotazník vyplnili, netreba ho vyĺňať dvakrát (duplicitné odpovede budeme mazať). Automaticky ste zaradení do žrebovania.

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (10. narodeniny)“ v rámci série článkov „Narodeninová súťaž“
 • Súťaž začína 6.5.2020 a končí 31.5.2020 o polnoci.
 • Každý týždeň v stredu sa žrebuje o výhru týždňa
 • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
 • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá cenu podľa prislúchajúceho týždňa:
  • 1. týždeň (6.5. – 12.5.2020) – CAT S52 od spoločnosti TCCM s.r.o.
  • 2. týždeň (13.5. – 19.5.2020) – Huawei P40 od spoločnosti Huawei
  • 3. týždeň (20.5. – 26.5.2020) – výhra bude oznámená 20.5.
  • 4. týždeň (27.5. – 2.6.2020) – výhra bude oznámená 27.5.
  • Výhercu ceny týždňa oznámime vždy v stredu na stránke MojAndroid.sk
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky a Českej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá
13.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+