MojAndroid

Fanúšikovská stránka Htc Fans Cz/Sk vykonala na Facebooku v prvom kvartáli aktuálneho roka zaujímavý prieskum. Pomocou dotazníka sa priaznivcov značky pýtala na ich najobľúbenejší model od HTC, vysnívaný telefón, alebo preferencie pri nákupe nového mobilu. Ankety sa celkovo zúčastnilo 672 fanúšikov HTC z Českej republiky a Slovenska.

Výsledky boli spracované do prehľadnej infografiky, ktorú môžete vidieť nižšie. Dozviete sa z nej napríklad, že historicky najpopulárnejším modelom medzi fanúšikmi je HTC Desire a najžiadanejším súčasným modelom HTC One, ktorý by chceli až tri štvrtiny respondentov.

HTC Infografika Q1

A ako ste na tom vy? Ktorý súčasný model z ponuky výrobcu by ste si vybrali a ktorý považujete za najvydarenejší v celej histórii?

Zdroj: Htc Fans Cz/Sk

26.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+