MojAndroid

V rámci júlového mesačného výberu vám prinášame tie najnovšie a najlepšie Android aplikácie z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (06/2018) + ANKETA
Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (05/2018) + ANKETA

Národná transfúzna služba SR | Elektronická karta darcu

Mobilnú aplikáciu pre Android smartfóny má už aj Národná transfúzna služba SR. Ponúkne elektronickú kartu darcu krvi, informácie ohľadom samotného darcovstva krvi a pomerne podrobné informácie o odbere krvi. Nechýbajú tiež kontaktné informácie na pracoviská po celom Slovensku. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: prod_1_1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: prod_1_1
Aktuálna cena: Zdarma

Autoškola SK

Aplikácia Autoškola SK vám umožní prípravu na úspešné zvládnutie záverečných skúšok v autoškole. Pokiaľ už máte testy dávno za sebou a ste úspešným vodičom, môžete si prostredníctvom tejto aplikácie overiť, ako ste na tom so svojimi vedomosťami z cestnej premávky. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

Stroopy Jump

Stroopy je 3D arkáda, určená pre Android zariadenia. Táto hra pomáha zábavnou formou zlepšiť hráčove reflexy a precvičiť logiku s využitím Stroopovho efektu. Hráč ovláda smer skoku svojej postavičky ťuknutím na jedno z troch farebných tlačidiel. Cieľom hry je dobehnúť čo najďalej, popritom zbierať mince a vyhýbať sa prekážkam. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zaži Tatry

Spoznajte Tatry ako málokto pred vami – z vtáčej perspektívy a bez internetu prostredníctvom mobilnej aplikácie Zaži Tatry. V aplikácii nájdete viac ako 180 štítov, 70 plies, 16 vodopádov, 21 chát a horských hotelov. To všetko v 67 dolinách. Vyberte si niektorý z 205 turistických chodníkov, z celkovej dĺžky 407 kilometrov. Prostredie aplikácie vám ukáže aktuálnu polohu a tiež prevýšenie. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

NaviZOO

Zaujímavá aplikácia z dielne slovenského vývojára s názvom NaviZOO vám umožní navigáciu a interakciu s vybranými zoologickými záhradami. Pri prehliadke vo vybraných slovenských, ale najmä európskych či svetových zoologických záhrad si môžete pomôcť práve touto mobilnou aplikáciou. Nielen že uvidíte možnosti, služby a jednotlivé druhy zvierat, v aplikácií nájdete aj zábavné filtre s ktorými si môžete vyhotoviť nejakú tú fotografiu. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.3
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (07/2018): nominácie na 4ka Android Code 2018

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (07/2018) + ANKETA

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
1.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+