MojAndroid

V rámci júnového mesačného výberu vám prinášame tie najnovšie a najlepšie Android aplikácie z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (05/2018) + ANKETA
Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (04/2018) + ANKETA

MHD Martin Pro

Mobilná aplikácia MHD Martin prináša offline cestovné poriadky pre mestskú hromadnú dopravu v rámci mesta Martin. Používatelia si tak môžu prezrieť priamo vo svojom smartfóne odchody autobusov s aktuálnymi cestovnými poriadkami, ktoré sú pravidelne aktualizované. Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie zadarmo. V ponuke Obchodu Play sa však nachádza aj platená verzia, ktorá neobsahuje reklamy.

Verzia: 2.9.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.7
Aktuálna cena: 1,19 €
Verzia: 2.9.7
Aktuálna cena: 1,19 €

miniFAKTÚRA

Aplikácia miniFAKTÚRA prináša inteligentné riešenie ako za pár sekúnd vystaviť faktúru cez mobil alebo tablet. Faktúra je hotová aj bez pripojenia na internet. Vystavená faktúra je okamžite pripravená na tlač alebo odoslanie e-mailom vo formáte PDF. Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť bezplatne prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 3.3.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.5
Aktuálna cena: Zdarma

BeeSafe free

Aplikácia BeeSafe poskytuje pre mestá, políciu a iné príslušné subjekty, zaoberajúce sa problematikou kriminality, štatistické a analytické infomácie. Tie poskytujú prehľad o kriminalite zahŕňajuci časové, geografické, vecné a ine atribúty, ktoré sú systémom BeeSafe spracované. Titul BeeSafe Free si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.6.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.5
Aktuálna cena: Zdarma

HRAJSA

V hre HRAJSA prechádzate postupne desať stanovíšť, kde budete musieť zodpovedať na (niekedy) záludné otázky. Podľa toho, koľko otázok sa vám podarí uhádnuť, čarodejníčka Vydrica pripraví diplom. Hra je navyše vhodná aj pre úplných začiatočníkov. Interaktívna platforma ponúka aktuálne aj hru pre obyvateľov Bratislavy, pričom pribudnú aj ďalšie možnosti. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Lepšia obec RESCO

Slovenská technologická firma Resco, ktorá je celosvetovým lídrom pre oblasť mobilných CRM technológiísústredila svoje know-how a skúsenosti do vytvorenia unikátneho riešenia pre mestá a obce.Výsledkom je mobilná aplikácia Lepšia obec, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 11.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 11.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Oktobus

Oktobus – jedná sa o komunitnú aplikáciu, ktorá spustila pilotnú prevádzku v Bratislave. Cieľ je jednoduchý. Zjednodušiť informácie o doprave v jednej aplikácii. Výhodou je, že dáta do aplikácie pridávajú samotní cestujúci. Je to teda podobné, ako navigácia Waze, ktorou sa tvorcovia inšpirovali. V prípade, že sa do aplikácie pridá dostatočné množstvo používateľov, ktorí ju budú pravidelne využívať a zadávať dáta, cestujúci by tým získali najaktuálnejšie informácie o tom, čo sa v našom hlavnom meste s MHD deje. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zadarmo v Obchode Play.

Verzia: 1.04
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.04
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (06/2018): nominácie na 4ka Android Code 2018

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (06/2018)

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
5.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+