MojAndroid

V rámci májového mesačného výberu vám prinášame tie najnovšie a najlepšie Android aplikácie z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (04/2018) + ANKETA
Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (03/2018) + ANKETA

Odfarmara.sk

Odfarmara.sk je mobilná aplikácia, ktorá spája v reálnom čase farmárov a záujemcov o nákup ovocia, zeleniny, mäsa, mäsových výrobkov a rôznych produktov od slovenských farmárov a prvovýrobcov. Cez tieto aplikácie slovenskí pestovatelia, chovatelia a prvovýrobcovia môžu jednoducho, rýchlo a efektívne predávať svoju úrodu, výrobky a produkty doslova za pár minút. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

HAKA System

Aplikácia HAKA System vyšle dotaz na server MV SR. Pokiaľ sa EČV alebo VIN číslo nenachádza v databáze MV SR ako hľadané, ide rovnaký dotaz na MV ČR. Pokiaľ sa nenachádza ani tu, aplikácia sa pripojí na STK, stiahne dáta k danej EČV a vozidlu, pričom následne sa zobrazí správa, že EČV alebo VIN je v poriadku. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: full_3.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: full_3.7
Aktuálna cena: Zdarma

HC ’05 iClinic Banská Bystrica

Aplikácia hokejového klubu HC ’05 iClinic Banská Bystrica ponúka aktuálne správy a novinky, prehľad odohraných aj budúcich zápasov, aktuálnu tabuľku (celkom, doma, von), zoznam hráčov A mužstva aj mládeže so štatistikami hráčov či fotogalérie a videá zo zápasov. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2
Aktuálna cena: Zdarma

imhd.sk

Najdôležitejšie informácie o MHD môžete mať vždy pri sebe aj prostredníctvom mobilnej aplikácie imhd.sk. Aplikácia umožní pohodlne vyhľadať spojenie medzi dvoma bodmi, rovnako umožňuje aj pohodlný prehľad cestovných poriadkov jednotlivých liniek MHD. Linky, trasy aj zastávky je možné pre zjednodušenie vyhľadávania si uložiť ako svoje obľúbené. Nechýbajú ani priame odkazy na aktuálne informácie v MHD a aplikácia poradí aj pri kúpe SMS lístka. Ak práve nie ste pripojení na internet, cestovné poriadky si môžete pozrieť aj v offline režime. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 16.2.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 16.2.20
Aktuálna cena: Zdarma

Ubian

Cestujete po Slovensku verejnou dopravou? V tom prípade je dobré vedieť, ako sa čo najrýchlejšie dostať tam, kam potrebujete a neustále mať prehľad o vašich spojoch. Pomocou zobrazenej mapy máte prehľad o svojej polohe, zastávkach na trase, ktorou plánujete cestovať i prestupovaní na ďalšie spoje. Aktuálne polohy vašich spojov a informácie o ich meškaní máte takisto neustále k dispozícii v rámci aplikácie Ubian. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma
ANKETA (05/2018): nominácie na 4ka Android Code 2018

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (05/2018)

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
9.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+