MojAndroid

V rámci aprílového mesačného výberu vám prinášame tie najnovšie a najlepšie slovenské Android aplikácie z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (03/2018) + ANKETA
Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (02/2018) + ANKETA

VB Taxi

Prostredníctvom aplikácie VB Taxi si môžete jednoducho zavolať nové, štýlové a pohodlné vozidlo spoločnosti VB Taxi v Bratislave a okolí. Aplikácia pri vytváraní objednávky automaticky vyberie najbližšie vozidlo, nakoľko sú všetky vozidlá rovnaké – čisté, nefajčiarske, s detskými podsedákmi, bez vysielačiek a s poctivými vodičmi za volantom. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Idem Hore

Idem Hore poskytuje komplexné informácie o počasí a podmienkach na horách. Zobrazuje informácie z rôznych, dostupných zdrojov na jednom mieste. Nechýbajú aktuálne zábery z hôr, predpoveď počasia, výstrahy, meteogramy, lavínová situácia, čas výkazu a západu slnka, odkazy na sociálne siete a informácie o horskej službe. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

HC Slovan Bratislava

Prostredníctvom tejto aplikácie môžete byť v kontakte s hokejovým klubom HC Slovan Bratislava. V aplikácii môžete sledovať všetky dôležité informácie z kuchyne klubu, zoznámite sa s aktuálnou súpiskou mužstva, získate prehľad o našich najbližších súperoch, štatistikách jednotlivých hráčov či tabuľkách KHL. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

AnorGen

S novou aplikáciou AnorGen už nebude anorganická chémia problém! Mobilná aplikácia je určená na generovanie názvoslovia a chemických vzorcov anorganických zlúčenín. Využitie nájde hlavne pri precvičovaní slovenského názvoslovia anorganických zlúčenín. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.7.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.2
Aktuálna cena: Zdarma

5€ Taxi

Vďaka aplikácii 5€ Taxi 5 Taxi 5E Taxi Easy Taxi si dokážete objednať taxík v Bratislave bez toho aby ste museli volať na preplnený dispečing. V aplikácii nájdete ako ďaleko sa od vás nachádzajú taxíky a sami si môžete vybrať ten, o ktorý z nich máte záujem. Počas čakania na taxík môžeme v reálnom čase monitorovať jeho polohu a taktiež si pozrieť predpokladaný čas pristavenia. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: Zdarma

HC Košice

Oficiálna aplikácia HC Košice prináša najnovšie informácie z klubového diania priamo do vášho mobilu. Vždy aktuálne výsledky, rozpisy zápasov, štatistiky, informácie o histórii klubu a mnoho ďalšieho. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 3.1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.5
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (04/2018): nominácie na 4ka Android Code 2018

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka.

ANKETA (04/2018): nominácie na 4ka Android Code 2018

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
20.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+