MojAndroid

V rámci marcového mesačného výberu vám prinášame tie najnovšie a najlepšie Android aplikácie z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (02/2018) + ANKETA

News Center: Forza

Ak ste vášnivým fanúšikom motoristickej série Forza, rozhodne vám nemôže uniknúť nasledujúca aplikácia. Titul News Center: Forza ponúka všetky novinky v rámci hernej Forza série a to na jednom mieste v mobilnej aplikácii. Nechýbajú špeciálne aktualizácie, nové funkcie “Rival” výzvy a množstvo ďalších informácií. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Hádaj čo to je

Interaktívna hra Hádaj čo to je prichádza takisto z dielne šikovného slovenského vývojára. V rámci slovnej hry sa súťažiaci snažia uhádnuť slovo, ktoré jeden zo súťažiacich práve kreslí. Hra môže rozvíjať ako slovnú zásobu, tak aj niektoré kreatívne zložky a zároveň slúži ako zábavná hra na spestrenie voľného času. Titul je navyše aktuálne v akcii aj v Obchode Play.

Verzia: 0.0.23
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.0.23
Aktuálna cena: Zdarma

Hádaj čo to je (Lite)

Kreatívna hra prichádza do Obchodu Play aj vo svojej odľahčenej verzii Hádaj čo to je (Lite). Hráč, ktorý uhádne práve kreslené slovo, pokračuje v kreslení ďalej. Pokiaľ bude titul hrať len jeden hráč, aplikácia bude kresliť obrazce sama a suplovať tak ostatných hráčov. Odľahčená verzia hry je dostupná na stiahnutie v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 0.0.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.0.10
Aktuálna cena: Zdarma

Haraktery

Vtipný herný titul Haraktery sa snaží o paródiu vzhľadom na politické dianie na Slovensku. Hra je klasickou platformovkou, v ktorej si vyberiete jednu z postavičiek našich politikov. Najskôr máte k dispozícii len Šparadliniho, ak však nazbierate dostatok peňazí, za kauciu môžete spoza mreží vyslobodiť aj Hranolka, Kalivederciho, Harakter No.1, Translatora a Speedčiateka. S postavičkou preskakujete dlažobné kocky, ktoré občas padajú aj z neba a zbierate špáradla, za ktoré máte neskôr peniaze. Cieľom hry je doskákať na východ krajiny, kde nič nie je.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Diffuser Calculator

Čo je to akustický difúzor? Je to pomôcka na úpravu akustiky miestnosti. Používa sa v nahrávacích štúdiách, v koncertných sálach, kinách a rôznych iných priestoroch, kde je dôležitá precízna akustika bez ozveny a iných rušivých faktorov. Ak ste zručnejší v práci s drevom, pomocou tejto aplikácie si môžete sami postaviť niektoré akustické difúzory. Titul Diffuser Calculator si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play za sumu 3,59 EUR.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: 3,59 €
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: 3,59 €

ANKETA (03/2018): nominácie na 4ka Android Code 2018

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (03/2018)

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
4.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+