MojAndroid

V rámci februárového mesačného výberu vám prinášame tie najnovšie a najlepšie Android aplikácie z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Náš tip
Výber najlepších slovenských Android aplikácií! (01/2018) + ANKETA

Dotmania – spoj ich všetky

DotMania je výborná relaxačná hra pre deti aj dospelých. Spojením bodiek vytvorte unikátne obrázky. Od jednoduchých detských kresieb až po veľké komplexné obrazy. Poskytuje skvelé antistresové odreagovanie. Pomôže Vám zahnať nudu ako na malú chvíľu, tak aj pri dlhom čakaní. Hra je k dispozícii na stiahnutie zadarmo v Obchode Play.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Seaport – Objavuj, zbieraj a obchoduj

Začnite ako malá rybárska dedina, vybudujte z nej mestečko a pokračujte v budovaní, až kým nebudete mať najviac prosperujúce mesto na svete. Vydajte sa na plavbu históriou lodí od veku objavov až po modernú dobu! K dispozícii je tiež možnosť postaviť nové budovy a riadiť produkciu materiálov. Herný titul Seaport si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma

Bohovia Slovanov

Nasledujúci titul si obľúbia pravdepodobne fanúšikovia bohýň, bytostí či démonov. V rámci prostredia aplikácie Bohovia Slovanov je možné nájsť množstvo zaujímavých údajov, o ktorých ste doteraz netušili. Aplikácia ponúka ilustrovaný prehľad bohov Starých Slovanov, bohýň a bytostí, i démonov s ich krátkym popisom.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Vagus SOS

Používaním aplikácie Vagus SOS na území Bratislavy môžete človeku bez domova zachrániť život a zabezpečiť odbornú pomoc. Pomôžete tak riešiť problém, keď zdravotné záchranné zložky alebo polícia nedokážu človeku na ulici pomôcť, ak nemá akútne ochorenie alebo zranenie.

To sú situácie, keď pomáhajú sociálni pracovníci občianskeho združenia Vagus v projekte Streetwork, ktorí okrem iného majú možnosť ohrozeného človeka previezť do nocľahárne, zabezpečiť, aby noc prežil bez ohrozenia alebo s daným človekom začať dlhodobo pracovať na zlepšení svojej situácie.

Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma

ParkDots

S parkovacou aplikáciou ParkDots ľahko nájdete vhodné parkovisko v blízkosti vášho cieľa. V aplikácii tiež okrem aktuálnej obsadenosti nájdete všetky potrebné informácie o parkovisku, jeho vybavení, cenníku a možnostiach úhrady parkovného. Vďaka EČV a platobnej karte bezpečne uloženej vo vašom profile uhradíte parkovné veľmi pohodlne priamo z mobilu.

15 minút pred uplynutím doby, na ktorú máte parkovné uhradené vám príde notifikácia a môžete si ho na diaľku predĺžiť. Aktuálne môžete aplikáciu ParkDots využívať vo vybraných mestách na Slovensku, platiť za parkovanie je možné v Liptovskom Mikuláši.

Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma

Angry Poseidon

Ďalší herný titul, ktorý rozjasní tváre všetkých hráčov je Angry Poseidon. V rámci prostredia hry sa už, ako názov napovedá, stávate nahnevaným Poseidonom. Priebeh hry nasvedčuje tvorbe mnohých búrok, vašou snahou je potopiť čo najviac kameňov a získať ich. Hru si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

SearchApp pre Facebook – vyhľadávač na Facebooku

Táto unikátna aplikácia dovoľuje hľadať ľudí na Facebooku na základe parametrov ako bydlisko, škola, práca, atď, niečo čo nemôžete urobiť ani cez samotnú aplikáciu Facebook. Nájdite vašich bývalých kolegov, spolužiakov alebo nové pracovné kontakty. Aplikácia nemá priame pripojenie na internet, ani nebude od vás požadovať prihlasovacie údaje. Výsledky sa zobrazujú priamo v aplikácii Facebook.

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (02/2018): nominácie na 4ka Android Code 2018

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka.

Hlasujte o najlepšiu slovenskú aplikáciu! (02/2018)

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
27.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+