MojAndroid

V rámci januárového mesačného výberu vám prinášame tie najnovšie a najlepšie Android aplikácie z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 5. týždeň 2018

Výkaz práce

Mobilná aplikácia je súčasťou systému evidencie práce a dochádzky www.vykazprace.sk. Základným prvkom je webová aplikácia, v ktorej sú dostupné výstupy a prehľady za jedného aj viac pracovníkov. Je možné upraviť aj vlastné nastavenie systému tak, aby vyhovovalo presne vašim potrebám.

V aplikácii je možné efektívne evidovať dochádzku vrátane polohy pracovníka a zadávať rozpis práce. Na základe jednotlivých záznamov v sekcii “Dochádzka” je možné jednoducho automaticky vytvoriť aj knihu jázd. Výkaz práce je skrátka užitočný nástroj pre jednotlivcov aj veľké firmy, vďaka ktorému pre Vás bude evidencia práce a dochádzky hračkou. Aplikácia je dostupná na stiahnutie pre jednotlivca v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 7.3.16.9767
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.3.16.9767
Aktuálna cena: Zdarma

Hrady a zámky SK

Aplikácia Hrady a zámky SK ponúka prehľadný katalóg hradov, zámkov, zrúcanín, pevností, kláštorov i kaštieľov postavených na miestach hradov. Zdrojom údajov je webová stránka hrady-zamky.sk.

V rámci prostredia aplikácie je možné nájsť praktické informácie pre turistov – popis objektov, možnosti prístupu, popis interiéru-exteriéru, odkaz na mapu s navigáciou, otváracia doba a ďalšie informácie. Nové objekty v aplikácii budú navyše postupne pribúdať. O každej novinke môžete byť upozornení notifikáciou. Titul Hrady a zámky SK si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Financie.online

Vynikajúci slovenský sprievodca svetom financií Financie.online ponúka porovnanie bankových produktov a služieb, šikovné kalkulačky pre výpočet splátok, sporenia či dôchodkov a vynikajúce poradenské služby, vďaka ktorým sa aj laik dokáže zorientovať v náročnom svete financií.

Aplikácia ponúka tiež prehľadný a jednoduchý dizajn používateľského prostredia.Titul Financie.online si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

SMS Lístky – vlaky ZSSK

Aplikácia SMS Lístky – vlaky ZSSK vylepšuje nákup SMS lístkov do vlakov Železničnej spoločnosti Slovensko. Lístky môžete kupovať na celom území Slovenska, vrátane Vysokých Tatier (TEŽ/OŽ). V rámci prostredia si viete ľahko pozrieť najbližšie odchody vlakov z vašej stanice, ich trasu, meškanie a skontrolovať, v ktorých vlakoch je možné SMS lístok použiť.

Z aplikácie máte jednoduchý prístup k aktualitám ZSSK, ktoré zverejňuje na svoje internetovej stránke a o najvýznamnejších aktualitách z prevádzky vlakov môžete byť notifikovaný aj v prípade, že aplikáciu nemáte práve spustenú. Aplikáciu SMS Lístky – vlaky ZSSK si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Menucka.sk

Aplikácia Menucka.sk ponúka tiež na výber ľubovoľnú lokalitu v rámci SR a okamžité zobrazenie denného menu v daných zariadeniach. Profil reštaurácie obsahuje tiež menu na celý týždeň či fotografiu podniku. Nájdete tam tiež polohu a navigáciu k samotnej reštaurácii, telefonický či mailový kontakt a prepojenie na sociálne siete alebo oficiálnu webstránku.

K dispozícii máte filtre podľa názvu reštaurácie, obľúbeného jedla, na ktoré máte chuť alebo podľa rôznych požiadaviek ako donáška, detský kútik, čapované pivo a podobne. Ďalšie filtre následne ponúkajú napríklad bezbariérový prístup či bezlepkové jedlo v ponuke. Titul Menucka.sk si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

King Arthur: Magic Sword

Stanete sa kráľom? Práve túto otázku sa pýta šikovná mobilná hra King Arthur: Magic Sword. Mnoho z vás iste pozná príbeh o Kráľovi Artušovi a meči Excalibur. Práve výber meča je dôležitou súčasťou tejto hry určenej pre mobilné Android zariadenia. Princíp hry je skutočne jednoduchý a titul poteší aj príjemným grafickým spracovaním. King Arthur: Magic Sword si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Ball Trip

Slovenský herný titul Ball Trip prichádza ako 3D arkáda do Obchodu Play. Hlavným princípom tejto Android hry je zbieranie diamantov a zlatiek pomocou skokov po vybraných paneloch. V rámci hry na vás čaká celkom 5 prostredí, ktoré obsahujú 6 levelov. Obtiažnosť sa navyše v priebehu hrania bude navyšovať. Hru Ball Trip si môžete stiahnuť v Obchode Play aktuálne bez poplatku zadarmo.

Verzia: 3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Time Painting – Puzzle Coloring Book

Princíp hry (omaľovanky) spočíva v postupnom vyfarbovaní jednotlivých častí obrázku (klikaním na plochu 4- alebo 6-uholníkov), čím sa docieli jeho vytvorenie. Každý obrázok na začiatku obsahuje čísla/písmená a úlohou hráča je nahradiť ich v určenom čase správnou farbou. Hra zábavným a nenúteným spôsobom umožňuje trénovať myseľ a súčasne rozvíjať koordináciu pohybu ruky. Herný titul Time Painting – Puzzle Coloring Book si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma

Santa on Fire

Nehrajte sa na Vianoce s ohňom, môžete ublížiť Santovi! Áno, aj túto správu nám na pozadí prináša mobilná Android hra Santa on Fire. V príjemnom grafickom spracovaní sa vo vianočnej atmosfére snažíte v postave Santu prejsť cez komín. Okrem toho však musíte utekať pred ohňom, ktorý založilo dieťa. Je len na vašej šikovnosti, ako ďaleko zájdete. Hru Santa on Fire si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Trump Space Invaders

Úsmevná hra prináša votrelcov, ktorí útočia na americký Biely dom. Cieľom hry je ubrániť sa pred votrelcami. Hra obsahuje aj populárne hlášky ako: I’m really rich, Thank you, darling, American dream is dead, If she wasn’t my daughter, No, you’re finished, You’re fired, Nope, Congratulations, Get out of here, I beat China all the time, Fantastic, I run, I win a ďalšie. Herný titul Trump Space Invaders si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Sleep Away

Mobilná aplikácia Sleep Away slúži na manažment vášho spánku. Pomáha vám, aby ste sa zobudili čerství a odpočinutí. Aplikácia vypočíta, kedy máte vstať na základe spánkových cyklov alebo vám povie, kedy máte ísť do postele. K dispozícii sú tiež zvuky bieleho šumu pre lepšie zaspávanie. Titul Sleep Away si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (01/2018): nominácie na 4ka Android Code 2018

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka.

Hlasujte o najlepšiu slovenskú aplikáciu!

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
12.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+