MojAndroid

Samsung logoBratislava, 16. augusta 2010 – Spoločnosť Samsung Electronics, popredný výrobca a inovátor na trhu spotrebnej elektroniky, získala za päť svojich produktov prestížnu cenu asociácie EISA (European Imaging and Sound Association) pre rok 2010-2011. Spoločnosť Samsung zvíťazila v kategórii Najlepšie európske 3D riešenie (Best European 3D solution) vďaka 3D LED TV Samsung UE46C8000 a 3D domácemu kinu Samsung HT-C6930W. V kategórii Najlepší európsky Blu-ray prehrávač (Best European Blu-ray player) bol ocenený 3D Blu-ray prehrávač Samsung BD-C8900/8900S. Kategóriu Vyspelý kompaktný fotoaparát (European Advanced Compact Camera) obsadil kompaktný fotoaparát Samsung EX1 a ako Najlepší mobilný telefón pre prácu so sociálnymi sieťami (Best social media phone) bol ocenený mobilný telefón Samsung Wave S8500. Status Najlepší európsky smartphone (Best European smartphone) pridelili odborníci inteligentnému telefónu Samsung Galaxy S i9000.

Samsung Galaxy S

Najlepší európsky smartphone 2010-2011: Samsung Galaxy S i9000

o 4″ veľký Super AMOLED displej a procesor s pracovnou frekvenciou 1 GHz.

o Operačný systém Android.

o 5-megapixelový fotoaparát s možnosťou nahrávať a prehrávať videá v HD kvalite.

o Podpora konektivity cez WiFi s DLNA, Bluetooth® 3.0 a USB 2.0.

o Telefón s intuitívnym rozhraním TouchWiz 3.0 a unikátnou technológiou Swype umožňujúcou “hyperrýchle” písanie textu.

o Viac ako 50 000 aplikácií, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom Android Market™ a Samsung Apps.

o Prístup k mobilným službám Google™ ako napr. Google Search™, Gmail™ a Google Maps™.

„Klenot v korune,“ tak sa vyjadrila porota asociácie EISA o mobilnom telefóne Samsung Galaxy S. „Mobilný telefón Samsung Galaxy S je určený pre náročných užívateľov, ktorí chcú byť stále v dosahu. Galaxy S upúta pozornosť všetkých milovníkov mobilných telefónov,” pokračovala odborná porota vo svojom oficiálnom vyhlásení.

Vývoj cien pre Samsung Galaxy S:
Graf ceny produktu Samsung I9000 Galaxy S poskytuje server Heureka.sk

Samsung I9000 Galaxy S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

O EISA

EISA je asociácia 50 časopisov z 19 európskych krajín, vrátane najnovšieho člena Srbska, ktoré sa zameriavajú na multimédiá. Asociácia je známa tým, že každoročne v júni udeľuje európske ceny EISA. Redaktori zo všetkých časopisov sa stretávajú a rozhodujú o tom, ktorý zo spotrebiteľských výrobkov, o ktorom v danom roku písali, získa cenu EISA. Ceny sa udeľujú v šiestich kategóriách: Audio, Video, Domáce kino, Fotografia, Mobilná elektronika a Konvergencia. Všetci víťazi sú oprávnení po dobu 12 mesiacov nosiť označenie EISA, ktoré svedčí o ich kvalite a technologickom pokroku.

17.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+