MojAndroid

Aplikácia je akousi globálnou video komunitou. Používatelia môžu medzi sebou zdieľať krátke videá. Jednoducho sa tak podelia o zaujímavé momenty zo svojho života. Táto aplikácia vám na základe videí, ktoré zvyknete pozerať, dokáže ponúknuť obsah, ktorý je vhodný práve pre vás. Milióny ľudí tu zdieľajú svoje schopnosti, zaujímavosti či znalosti. K svojmu videu si môžete pridať zadarmo obľúbenú pieseň, prípadne zvuk. Nechýbajú funkcie ako tvárové filtre či rôzne Emoji a efekty. Nachádza sa tu aj nástroj na strihanie, úpravu, duplikovanie či spájanie  videí.

Náš tip
Facebook a Instagram prináša nový nástroj na kontrolu času stráveného v týchto aplikáciách
Náš tip
Whatsapp Stories hlásia už 450 miliónov používateľov, predbehli Snapchat

Novinky pre používateľov

Táto aplikácia je známa pod názvom Musical.ly a v Obchode Play dosiahla už vyše 100 miliónov stiahnutí. Teraz bola kúpená čínskou spoločnosťou a jej názov sa mení na Tik Tok. Stránka Musical.ly je stále k dispozícii, no obsahuje len link na aplikáciu Tik Tok. Zameranie na krátke videá s množstvom funkcií naďalej zostáva. Používatelia sa majú na čo tešiť, pretože vývojár pripravuje množstvo noviniek, filtrov a iných zaujímavých vylepšení.

Verzia: 6.9.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.9.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+