MojAndroid

Vývojári od Untame prinášajú skutočne zaujímavý herný titul do obchodu Play. Ide o hru s názvom Mushroom 11, ktorá vás dokonale prevedie do prostredia sveta, aký by sa teoreticky mohol odohrávať po apokalypse. Hra sa taktiež umiestnila v rebríčku “The Guardian’s Top 25 Games of the year” a v ďalších rebríčkoch získava tiež obstojné hodnotenia.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 9. týždeň 2017

Hra Mushroom 11 je prispôsobená dotykovému ovládaniu a ponúka veľké ovládacie prvky. Akonáhle sa pohnete, presúvate sa v rámci prostredia do ďalších postapokalyptických oblastí. Skutočne zaujímavou je samotná mapa prostredia. Prináša rôzne štádiá skazy či rozkladu okolitého sveta a grafické spracovanie rozhodne poteší nejedného nadšenca mobilných hier pre platformu Android.

Náš tip
Vyberáme TOP Android hry pre virtuálnu realitu

Herný titul s názvom Mushroom 11 je dostupný v obchode Play pre Android za cenu 5,49 €. To rozhodne nie je málo, no získate kvalitne spracovanú mobilnú hru so zaujímavým motívom. To všetko navyše bez ďalších reklám, či “in-app” nákupov v samotnej aplikácii.

Verzia: 1.11.47
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: 1.11.47
Aktuálna cena: 5,49 €

Zdroj: androidpolice

11.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+