MojAndroid

Spoločnosť Motorola prednedávnom vypustila do obehu aktualizáciu pre smartfón Motorola One. Tá prináša najnovšiu bezpečnostnú záplatu, pripadajúcu k októbru 2019. Populárny model, ktorý je mimochodom zaradený do programu Android One, sa tak dočkal ďalšej aktualizácie.

Motorola One s lepším zabezpečením

Výrobca uvádza, že po aktualizácii nebude možné prejsť na staršiu verziu. To však za predpokladu, že nemáte skúsenosti s pokročilejšou manuálnou inštaláciou softvéru. Chyby by však určite nemali nastať, kedže je reč o klasickej bezpečnostnej aktualizácii.

motorola one záplata október 2019

Jednoduchá inštalácia

Po vykonaní update na telefóne ostanú všetky vaše dáta. Nuž, update zrejme neprináša nič iné ako aktualizovanú úroveň zabezpečenia. Tá je teraz platná k 1. októbru. Na dokončenie aktualizácie z upozornenia v stavovej lište kliknite na možnosť “Stiahnuť a nainštalovať”. Po dokončení sťahovania zvoľte možnosť “Reštartovať teraz”.

Pokiaľ by ste chceli danú aktualizáciu nájsť manuálne, prejdite do nastavení vášho telefónu. Tu nájdite možnosť “Systém”, následne vyberte tlačidlo “Aktualizácie systému”. Opäť, vyberte “Stiahnuť a nainštalovať” a po dokončení sťahovania zvoľte Reštartovať teraz”.

O skutočnosti, že aktualizácia je dostupná aj u nás informovala stránka výrobcu, taktiež sme dostali screenshot od nášho čitateľa. Ďakujeme!

Ak ste vlastníkom modelu Motorola One, dajte nám nižšie do diskusie vedieť, či ste už update obdržali aj vy.

Náš tip
Motorola one macro oficiálne: Fotí poriadne zblízka
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+