MojAndroid

Len včera Motorola predstavila svoje najnovšie zariadenie Motorola Moto X a už dnes je známe, že nepôjde o jedinú verziu smartfónu, ktorá sa bude dať zakúpiť. Google totižto zverejnil informácie o tom, že Motorola Moto X sa bude predávať aj v Google edícii priamo cez Google Play Store, rovnako ako sa predáva HTC One a Samsung Galaxy S4 s čistým Androidom.

MotoX-ColorPinwheel

Motorola Moto X sa bude predávať v Google edícii s čistým Androidom 4.2.2 Jelly Bean, avšak len v dvoch farebných verziách – bielej a čiernej. Cena za 16 GB verziu by sa mala pohybovať na úrovni 299$, cena pre 32 GB verziu zatiaľ nebola stanovená. Môžme však počítať so sumou okolo 349$. Cenu za Motorolu Moto X s aplikáciami od Motoroly a operátorov zverejnil aj americký AT&T16 GB verzia stojí v plnej sume $575, za 32 GB verziu zaplatíte $630. Medzi cenami za brandované zariadenie a Google edíciu je dosť veľká priepasť, preto sme zvedaví, či Google dodrží svoje slovo a zariadenie Motorola Moto X bude predávať naozaj za tak priaznivú cenu. O tom, či bude zariadenie cez Google Play dostupné aj v Európe zatiaľ Google ani Motorola neinformovali, je však vysoko pravdepodobné, že by sme sa takejto verzie zariadenia mohli dočkať aj v našich končinách.

Zdroj: TheVerge

2.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+