MojAndroid

Motorola moto g7 plus prináša do strednej triedy vítané novinky. Nejde len tak o hocijaký telefón s dobrým pomerom ceny a výkonu, akých nájdeme v tejto kategórii veľa. Zmysel pre detail a kvalita jednotlivých funkcií je v mnohých prípadoch na oveľa vyššej úrovni, ako by mohla naznačiť cena. Platí to aj o videu, ktoré je veľmi pekné, vynikajúco stabilizované a prináša niekoľko zaujímavých režimov.

4K video vpredu aj vzadu

Veľkou pridanou hodnotou smartfónu Motorola moto g7 plus je, že umožňuje natáčať 4K video. To dokonca zvládne aj prostredníctvom prednej kamery, ktorú mnohí používatelia využívajú na natáčanie videa ešte častejšie ako tú hlavnú. Tešiť sa tak môžete na skvelú úroveň detailov, ale aj výbornú stabilizáciu.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Motorola moto g7 plus totiž prináša aj optickú stabilizáciu obrazu. To využijete pri nočných fotografiách, ale práve aj pri videách. Tie budú oveľa menej roztrasené a budú pôsobiť oveľa profesionálnejšie. V tejto cenovej kategórii ide pritom o jedno z absolútneho minima zariadení, ktoré podobnú funkciu ponúkajú. Tá bola až donedávna výsadou vlajkových lodí s niekoľkonásobne vyššou cenou.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Spomalené video aj ďalšie praktické režimy

Okrem možnosti nahrávania 4K videa ponúka Motorola moto g7 plus aj niekoľko ďalších rozlíšení a režimov. Samozrejme, nahrávať môžete klasické Full HD 1080p video, ale aj rovnako kvalitné video s frekvenciou 60 fps.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Zároveň sú k dispozícii dva režimy pre nahrávanie spomaleného videa, a to s frekvenciou 120 fps pri rozlíšení 1080p a až 240 fps pri rozlíšení 720p. Takto šikovne môžete zachytiť naozaj zaujímavé spomalené zábery.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Okrem toho sú k dispozícii aj zaujímavé video režimy. Plynutie času zaznamenáva pekné časozberné video, ktorým môžete zachytiť napríklad rušné miesto počas dovolenky alebo výletu. Priamo z aplikácie fotoaparátu potom môžete spustiť aj živé vysielanie na sieti YouTube alebo do vašich videí pridať živé virtuálne postavy. Spomalené video a časozberný režim pritom môžete využiť aj prostredníctvom predného fotoaparátu.

Ďalšie časti seriálu:

Náš tip
Motorola moto g7 plus a výborný fotoaparát [1. deň]

Náš tip
Motorola moto g7 plus a batéria s výbornou výdržou a rýchlym nabíjaním [2. deň]

Náš tip
Motorola moto g7 plus a prémiový dizajn [4. deň]

Náš tip
Motorola moto g7 plus ponúka neprekonateľný pomer ceny a výkonu [5. deň]

Náš tip
Motorola moto g7 plus a čistý Android s Moto akciami [6. deň]
Náš tip
Motorola moto g7 plus a veľký displej v malom tele [7. deň]

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Motorola.

21.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+