MojAndroid

Lenovo pripravilo ďalšiu novinku svojich rozšírení s názvom Moto mods – odteraz je možné nové Lenovo Moto Z rozšíriť aj o fotoaparát Hasselblad.  Prináša 10x optický zoom, xenónový blesk, manuálny zoom a spúšť fotoaparátu. Kvalitné snímky zaručuje značka Hasselblad. Nechýba ani priame prepojenie na Google Fotky pre jednoduché zálohovanie a zdieľanie fotiek.

Hasselblad True Zoom Moto Mods™ Motorola

Fotoaparát Hasselblad robí fotky so svetelnosťou f/3,5 – f/6,5 a ukladá zábery vo formáte JPEG a RAW. Dokáže natáčať video vo Full HP s 30 fps s podporou elektronickej stabilizácie. Žiaľ nadstavba nemá vlastnú batériu a tak sa treba pripraviť na rýchlejšie vybíjanie smartfónu počas fotenia s Hasselblad. Rozmery sú 152,3 x 72,9 x 9 – 15,1 mm hmotnosť 145 gramov. Cena tejto nadstavby je 299 Eur a dostupná bude v priebehu septembra.

A stále platí, že Lenovo má pre niek oho pripravený milión dolárov, ktorý dajú tomu najinovatívnejšiemu vývojárovi Moto mods modulov.

Náš tip
MotoMods majú byť moduly pre smartfóny od Motoroly
Náš tip
Moto Mods projektor premení smartfón na veľkú 70″ obrazovku

Za pozvanie na konferenciu IFA 2016 ďakujeme spoločnostiam Lenovo a Samsung.

31.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+