MojAndroid

Pre výrobcu Motorola nie je cudzie fyzické prispôsobovanie svojich zariadení. V zahraničí už niekoľko rokov fungovala služba Moto Maker, vďaka ktorej bolo možné prispôsobiť si fyzický vzhľad zariadení podľa vlastných predstáv. Teraz, keď spoločnosť Lenovo priniesla značku Moto aj k nám, nás zaujímajú podobné informácie oveľa viac, aj keď nie je zrejmé, či sa takýchto prídavných služieb u nás niekedy dočkáme. Známy zdroj uniknutých informácií @evleaks teraz priniesol obrázok ďalšieho zaujímavého nástroja pre prispôsobenie telefónov, ktorý nesie označenie MotoMods.

motomods (1)

Fotografia znázorňuje tri kryty, ktoré by mali zároveň plniť úlohu modulov pre smartfóny Moto. Predný kryt jasne zobrazuje vylepšenie fotoaparátu. Je tu naznačený optický zoom, dedikovaná spúšť a aj väčší blesk. Funkcionalita ďalších dvoch krytov nie je úplne zrejmá, no je veľmi pravdepodobné, že znovu pôjde o kryty, ktorých úlohou bude zlepšiť niektorú časť telefónu.

O novinke MotoMods veľa informácií k dispozícii nemáme. Je ale pravdepodobné, že moduly budú dostupné pre pripravovaný smartfón Moto Z, ktorý by mal nahradiť vlajkové lode z radu Moto X. Novinka by mala okrem iného ponúknuť procesor Snapdragon 820, 3 GB RAM v ponuke by mala byť aj dostupnejšia verzia s procesorom Snapdragon 625 a batériou s kapacitou 3 500 mAh. Viac informácií o pripravovaných zariadeniach by sme sa mali dozvedieť 9. júna, kedy budú novinky pravdepodobne predstavené.

Zdroj: @evleaks via Android Authority

26.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+