MojAndroid

Moto Mods moduly pre smartfóny Moto Z prinášajú so sebou aj miniatúrny projektor Moto Insta-Share, ktorý umožní premietať obraz na rovné plochy, a to s uhlopriečkou do 70-palcov. Všetko čo musíte urobiť je priložiť modul k smartfónu a silné magnety sa už postarajú o zvyšok.

Náš tip
Moto Z a Z Force: Lenovo povýšilo smartfóny na novú úroveň

Spoločnosť pri projektore uvádza aj ďalšie technické parametre. Rozlíšenie činí 854×480 px, kontrast je výrobcom udávaných 1:400 a svietivosť na úrovni 50 lumenov. Použitie projektoru bude teda limitované najmä na tmavé miestnosti. Na druhej strane, parametre sú porovnateľné aj s inými mini projektormi na trhu. Samozrejme, všetko bude záležať od ceny, za ktorú bude Lenovo tento modul predávať.

mot-mods-pdp-featureexpand-2-insta-share-projector-us-dqz3azn8n

Insta-Share projektor inak disponuje aj vlastnou batériou, ktorá môže v prípade potreby poskytnúť smartfónu hodinu chodu so zapnutým displejom. Okrem toho, v konštrukcii projektora sa ukrýva aj stojan, ktorý umožňuje premietať v podstate pod akýmkoľvek uhlom. Cena zatiaľ odhalená nebola.

 

10.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+