MojAndroid

Hru Monument Valley už pozná takmer každý používateľ Android zariadenia a fanúšik mobilných hier. Ide o prepracovaný titul, ktorý si vyslúžil už množstvo ocenení a prináša okrem chytľavého gameplay-u aj naozaj krásne grafické spracovanie. Obchod Play teraz ponúka tento zaujímavý Android titul v akciovej cene, iba za 0,70 EUR.

Monument-Valley---iOS---3_99

Titul Monument Valley vás zaujme ihneď po spustení. Jeho logicky založené levely vás nútia rozmýšľať o premiestňovaní predmetov, otáčaní hracej plochy do nereálnych tvarov a podobne. Celkovo na vás čaká niekoľko desiatok levelov, ktoré spoločne vytvárajú jednotný príbeh, čo vás bude nútiť prechádzať úroveň za úrovňou. Hru si môžete zakúpiť pomocou odkazu na obchod Play, ktorý nájdete nižšie.

Tipy na články:

Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €

28.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+