MojAndroid

Swan všetkých svojich zákazníkov, ktorí sa rozhodli pokračovať v službe 4G Internet v1.0 (od nového roka premenovanú na 4G Internet v.2.0.), upozorňuje, aby si nezabudli zmeniť názov prístupového bodu APN. Ten sa mení z internet na internet2. Z dôvodu zachovania funkčnosti služby je potrebné uvedenú zmenu vykonať v nastaveniach koncového zariadenia (routera, tabletu alebo telefónu), a to najneskôr do 31.12.2016!

Návod, ako APN zmeniť nájdete pre jednotlivé zariadenia priamo na stránkach 4ky. Pre modem Huawei E3372, môže využiť tento link, pre model Huawei E5577 zas tento odkaz. Samozrejme, ak si neviete radi, môžete využiť aj infolinku na čísle 950 (0950 950 950).

Pre predĺženie služby museli zákazníci zaslať kópiu podpísanej zmluvy na e-mailovú adresu 4Gdohoda@swanmobile.sk. Tu bolo možné doniesť aj osobne na niektorú z pobočiek operátora, prípadne po dohode si zmluvu nechať doručiť a podpísanú ju obratom poslať kuriérom. Ak tak zákazníci neurobili, služba bude v novom roku automaticky zrušená.

Náš tip
4G Internet v1.0 od Swanu sa zmení. Poznáme detaily a novú cenu

30.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+